OMG! 5-latek powiesił się na oczach rodziców (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Wstrząsające nagranie.

viral viral/You Tube zrzut ekranu
Nicky i Nate Walla mieszkają z siedmiorgiem dzieci w Chippewa Falls, Wisconsin. Są szczęśliwą rodziną, która lubi wspominać piękne lub zabawne momenty z życia swoich pociech. Jednak wśród filmów dokumentujących minione lata, znajduje się jeden szczególnie dramatyczny.

Może być udostępniany dlatego, że finał wydarzeń, które przedstawia, był - na całe szczęście - dobry. Ale niewiele brakowało, by stało się inaczej.

Bohaterem filmu jest 17-letni Gavin. Gdy rozgrywała się mrożąca krew w żyłach scena, chłopak miał 5 lat.


Poczujecie dreszcz, gdy zobaczycie co się stało temu chłopcuMama Gavina kręciła filmik z dwójką młodszych dzieci, które w chodzikach uczyły się przemieszczać po mieszkaniu. Nic nie wskazywało na to, by w domu działo się coś niedobrego. Nagle wzrok matki padł na starszego chłopca. Zszokowana Nicky zobaczyła swoje dziecko... wiszące na zaplątanym wokół szyi sznurku od żaluzji.

Matka rzuciła kamerę i w panice rzuciła się ratować synka. W tel filmu słychać jej rozpaczliwy krzyk.

- Gavin!! Gavin!!Poczujecie dreszcz, gdy zobaczycie co się stało temu chłopcuW jednym momencie do pokoju wchodzi ojciec chłopca, matka wzywa pomocy.

- Udusił się, jest fioletowy! - krzyczy zrozpaczona.Poczujecie dreszcz, gdy zobaczycie co się stało temu chłopcuNa nagraniu słychać, jak rodzice starają się ocucić dziecko. Nagle Gavin zaczyna płakać.

Tego płaczu rodzice nie zapomną już nigdy. Płacz, który dla nich był największym szczęściem.

Po latach rodzice wciąż wspominają tamtą tragedię. Przestrzegają rodziców, by zwracali uwagę na detale, które na pozór nie są niebezpieczne dla zdrowia i życia ich dzieci.

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych w podobnych okolicznościach - dusząc się na zaplątanym sznurku od rolet - umiera 100 dzieci. Te, którym udaje się przyjść z pomocą, często nie są już zdolne do normalnego funkcjonowania. Niedotlenienie mózgu sprawia, że dzieci stają się niepełnosprawne.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!