OMG! Książę Harry i Meghan Markle są RODZEŃSTWEM?!

przejdź do komentarzy

Tylko spójrzcie na ich NOSY!

meghan markle meghan markle/© Reuters, The Mega Agency, Starstock, The Im
Ostatnio plotkowano o odwołanym ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Teraz czas na kolejne kontrowersje. Do ślubu zostało 7 dni, a zagraniczne media zaczęły pisać na temat pokrewieństwa pomiędzy parą.Ślub Meghan i księcia Harry'ego ODWOŁANY?!

Pierwsze plotki na temat pokrewieństwa pary, były już miesiąc temu, jednak dopiero teraz można szczegółowo prześledzić drzewo genealogiczne pary. Losy ich przodków naprawdę się przeplatają!

Dzięki badaniom genealogicznym odkryto, że Księcia Harry'ego i Meghan Markle dotyczy pokrewieństwo 18 stopnia. Oboje mają pochodzić od wspólnego przodka z XV wieku – Ralpha Bowesa. Bowes był spokrewniony z rodziną królewską, a jego wnuk Christopher Hussey, wyjechał w 1632 roku do Ameryki, gdzie się osiedlił i założył rodzinę. To właśnie z tej linii wywodzi się wybranka księcia Harryego
- informuje serwis Do Rzeczy.

TYLKO U NAS: Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi. Rozebrała się dla Playboya!

Ralph Bowes był spokrewniony z brytyjską rodziną królewską, a jego wnuczek Christopher Hussey wyemigrował do Ameryki w 1632 roku, gdzie tam założył rodzinę i tam mieszkał do końca życia.

Co ciekawe z tej linii pochodzi przyszły mąż Markle – książę Harry.

To tylko plotki, czy jest w tym ziarno prawdy? Wielu Internautów zauważa, że Meghan i książę Harry mają identyczne nosy. Może coś w tym jest ;)

Źródło: www.dorzeczy.plOMG! Książę Harry i Meghan Markle są RODZEŃSTWEM?!
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj