Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)

przejdź do komentarzy

Wspominamy...

jak kulczyk jak kulczyk/KAPiF, Fame/Flynet
Spieszmy się kochać ludzi... Lista gwiazd, które odeszły w tym roku jest bardzo długa. Jeszcze raz składamy kondolencje.


Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Ena Kadic, Miss Austrii zginęła w październiku. 26-letnia królowa piękności miała wypadek. Codziennie uprawiała jogging w górach. W tajemniczych okolicznościach, spadła z wysokości 40 metrów. Po wypadku Ena była przytomna - zadzwoniła do brata i poprosiła o pomoc. Lekarze długo walczyli o życie miss.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Cathriona White poznała Jima Carreya w 2012 roku, wtedy również zaczął się ich związek. Byli wschodząco-rozchodzącą się parą. Ostatni raz wrócili do siebie w maju. Cathriona popełniła samobójstwo. Jej ciało znaleziono w Los Angeles. Dziewczyna zostawiła list pożegnalny, w którym wymienia imię byłego chłopaka oraz datę ich ostatniego rozstania. W sieci pojawiły się doniesienia, że panna White przedawkowała narkotyki.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Jej starsza siostra, Joan Collins, zasłynęła jako Alexis w serialu Dynastia. Ona nie pozostawała w tyle. Nie pojawiała się na szklanym ekranie, ale pisała książki - pikantne bestsellery, które szybko stawały się hitami. Jej pierwszą powieść zakazano w Australii, bo była zbyt pikantna. Rodzina jako pierwsza poinformowała o śmierci 77-letniej Jackie Collins:
Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci naszej pięknej, energicznej i dobrej mamy. Jackie Collins zmarła dzisiaj na raka piersi- czytamy w oświadczeniu.
. Najbardziej znane poświeci Jackie to m.in. Uśmiechy losu i Żony Hollywood. Czytano je z zapartym tchem, bo akcja działa się w świecie Hollywood pełnym intryg i romansów.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Marcin Wrona - reżyser był gościem trwającego w Gdyni Festiwalu Filmowego. Ciało 42-letniego filmowca znaleziono w pokoju hotelowym. Jak ustalono, sam odebrał sobie życie.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Moses Malone, legendarny zawodnik NBA zmarł we wrześniu. Sportowiec miał 60 lat, odszedł we śnie. Prawdopodobna przyczyna zgonu to atak serca. Moses miał ogromne grono fanów i osób, które próbowały go naśladować. Był rekordzistą w celnych rzutach.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Jan Kulczyk był znanym przedsiębiorcą. Należały do niego Kulczyk Holding oraz międzynarodowa grupa inwestycyjna Kulczyk Investments. Majątek biznesmena wyceniano na 15,1 mld złotych. Miliarder zmarł w szpitalu w wyniku komplikacji po zabiegu.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła spokój w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną miłość i wsparcie w ostatnich miesiącach - to słowa, które rodzina Bobbi Kristiny Brown skierowała do wszystkich w lipcu.
Tym samym potwierdziła najgorszy scenariusz - 22-letnia córka Whitney Houston zmarła w hospicjum.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Waldemar Ochnia zmarł w wieku zaledwie 63 lat. Chorował na raka. Ochnię znali dobrze widzowie TV - swego czasu aktor wcielał się w role polityków w Polskim Zoo. Występował w Podwieczorku przy mikrofonie, popularnej audycji radiowej. W latach 90. można go było oglądać w programach Tadeusza Drozdy. Występował w telewizyjnych Szopkach noworocznych.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
Christopher Lee był jednym z najbardziej znanych brytyjskich gwiazd - wystąpił między innymi w Draculi, Władcy Pierścieni czy Gwiezdnych wojnach.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
W kwietniu zmarł Robert Leszczyński. Jako pierwsi, informację podali jego przyjaciele. Trudno było w nie uwierzyć, ale, niestety, potwierdziły się. Przyczyną zgonu była nieleczona cukrzyca.

Oni odeszli w 2015 roku (FOTO)
10 marca zmarła Agnieszka Kotlarska. Aktorka znana między innymi z wielu serialowych ról chorowała na raka. Osierociła dwoje dzieci.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!