Oscar dla Leonardo DiCaprio? Bukmacherzy już wiedzą

przejdź do komentarzy

Oscary 2016 już w niedzielę.

leonardo dicaprio leonardo dicaprio/© Fame/Flynet
Oscary 2016 - kiedy?

Gala Oscary 2016 odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek 28 na 29 lutego. Zostało już tylko kilka dni. Emocje rosną, gwiazdy szykują stylizacje, a bukmacherzy już przeliczają, kto ma największe szanse na statuetkę w tym roku.

Zobacz: Kate Winslet przyznała, że ZABIŁA Leonardo DiCaprio

Tu oczekiwania wielbicieli kina idą w parze z wynikami zakładów. Zdaniem analityków firmy Unibet faworytami do wygranej w kategorii aktorów pierwszoplanowych są Leonardo Di Caprio (kurs 1/50, potencjalna wygrana przy stawce 1 zł wyniesie 1,02 zł) oraz Brie Larson (kurs 1/20, potencjalna wygrana 1,05 zł przy stawce 1 zł). Ubiegłoroczny zwycięzca Alejandro González Iñárittu natomiast ponownie ma szansę na statuetkę w kategorii reżyser (kurs 1/9, potencjalna wygrana przy stawce 1 zł mogłaby wówczas wynieść 1,12 zł).

Czy Akademia rzeczywiście doceni trud DiCarpio włożony w Zjawę? Złoty Glob, którego otrzymał niedawno gwiazdor jest dla niego dobrą wróżbą. Sam aktor stał się w ostatnich tygodniach niesłychanie aktywny - promował film i... siebie.

Leo jest na ustach wszystkich, stał się nawet bohaterem gry, w której gracze pomagają aktorowi złapać uciekającego Oscara.

Czy w tym roku DiCaprio będzie bohaterem memów o aktorze triumfującym, czy znów tych ironicznych i wyśmiewających się z przystojniaka? Dowiemy się już za 3 dni.

Zobacz też: SŁYNNE MODELKI, KTÓRE SPOTYKAŁY SIĘ Z LEONARDO DICAPRIOOscar dla Leonardo DiCaprio? Bukmacherzy już wiedzą

Oscar dla Leonardo DiCaprio? Bukmacherzy już wiedzą

Oscar dla Leonardo DiCaprio? Bukmacherzy już wiedzą

Oscar dla Leonardo DiCaprio? Bukmacherzy już wiedzą

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!