Oscary 2012 - gdzie i kiedy będzie można obejrzeć relację?

przejdź do komentarzy

Na żywo w telewizji i w internecie.

oscary 2012 oscary 2012/Newscom/StarStock
Dziś w nocy największe w roku święto przemysłu filmowego. Do Los Angeles już zjechały gwiazdy i grube ryby branży rozrywkowej. W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się 84. gala wręczenia Oscarów.

Jeśli ktoś chciałby oglądać transmisję na żywo w telewizji, może skorzystać wyłącznie z oferty Canal+. Oscarowe studio ruszy w niedzielę o 1.30, bezpośrednia relacja z Los Angeles rozpocznie się o 2.30 w nocy.

Dla tych, którzy nie mają tego programu, zostaje internet. Polskie portale oferują możliwość oglądania relacji, będziecie ją mogli również śledzić na stronie stronie telewizji ABC oscar.go.com.

Dzisiejszą galę poprowadzi Billy Crystal, statuetki będą wręczać między innymi Tom Hanks, Angelina Jolie, Halle Berry, Tom Cruise, Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Penelope Cruz i Emma Stone.

My szczególnie mocno będziemy trzymać kciuki za ekipę filmu W ciemności, który kandyduje do Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny. Największym konkurentem Agnieszki Holland, reżyser obrazu, będzie irańska produkcja Asghara Farhadi, Rozstanie.

TUTAJ ZNAJDZIECIE LISTĘ NOMINACJI DO TEGOROCZNYCH OSCARÓW


Oscary 2012 - gdzie i kiedy można będzie obejrzeć relację?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!