Osi, Baryza, czy Sędzicka - kto wygra Top Model? (SONDA)

przejdź do komentarzy

Kogo typujecie?

top model top model/Facebook
Na ten moment czekaliśmy z zapartym tchem. Już dziś wielki finał najnowszej edycji Top Model. W tym sezonie w szranki stanęły nie tylko piękne panie, ale i panowie. Było bardzo gorąco.

Najwięcej kontrowersji wzbudzał Mateusz Maga. Jego androgyniczna uroda wywołała falę komentarzy. Mateusz odpadł w połowie show. W odcinkach przedfinałowych zaś szansę na wygraną stracili Ola Żuraw i Mateusz Góral. Ostatecznie o nagrodę główną powalczą Marta Sędzicka, Michał Baryza i Osi Ugonoh.

Marta, choć na początku skrytykowana przez Marcina Tyszkę za sztuczny biust, najlepiej ze wszystkim radziła sobie z zadaniami. Trudno się dziwić - ma już spore doświadczenie w branży. Osi postanowiła udowodnić, że ciemnoskóra kobieta też może w Polsce zrobić karierę. Poza doskonałą urodą cechuje ją pracowitość. Jej największą wadą jest jej duży rozmiar stopy, przez co w jednym z odcinków nie wpuszczono jej na pokaz (projektant nie posiadał tak dużych butów). Michał od początku poczynił największe postępy. W ostatnich z sesji udało mu się wyjść poza własne razy i nie pozować sztywno.

Kto jest Waszym faworytem?

 


Post użytkownika Osi Ugonoh.


Post użytkownika Osi Ugonoh.


Post użytkownika Marta Sędzicka.


Post użytkownika Marta Sędzicka.


Post użytkownika Michał Baryza.


Post użytkownika Michał Baryza.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!