Oskary 2015: Gwiazdy dostaną wibrator za 250 dolarów

przejdź do komentarzy

Torba w prezentami jest warta w sumie 125 tys. dolarów! Co znajdzie się w środku?

oscary 2015 oscary 2015/© StarStock
Czy na rozdaniu Oscarów naprawdę są przegrani? Jeśli opuszczasz galę z torbą prezentów o łącznej wartości 125 tys. dolarów, nie masz co płakać.
Tak - 125 tys. dolarów. Tyle warte są tegoroczne gift boxy, które otrzymają VIPy podczas tegorocznej gali wręczania Nagród Akademii.

Co znajdziemy w środku? Np. pobyt w ośrodku wypoczynkowym w Toskanii (1,5 tys. dolarów), przejazd luksusowym pociągiem (14,5 tys. dolarów), zestaw ekskluzywnych soli morskich (1,5 tys. dolarów), srebrny naszyjnik (za "skromne" 150 dolarów), wycieczka "upiększająca" (o wartości 12,5 tys. dolarów), voucher na zakupy luksusowych słodyczy o wartości 800 dolarów, odparowywacz (250 dolarów), wibrator (tak!) za 250 dolarów, voucher na zabiegi wellness o wartości 1200 dolarów, voucher na wypożyczenie Audi A-4 opiewający na kwotę 20 tys. dolarów (odpowiadający rocznemu okresowi), voucher na metamorfozę (serię zabiegów i porad stylisty) za 14,5 tys. dolarów…

Czytaj więcej: Edward Norton wypiął się na oskarowe upominki!

Co ciekawe, najdroższym upominkiem jest warta 20 tys. dolarów kurs "technik kontroli umysłu" prowadzony przez Olessia Kantor polegający na serii indywidualnych spotkań. Pani Olessia ma przylecieć do wybranej osoby, by "przeanalizować sny i horoskop na 2015 rok".

I po co komu złota statuetka, gdy można nauczyć się "kontroli umysłu"?

Oskary: 2015:Gwiazdy na gali dostaną wibrator za 250 dolarów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!