Oskary 2018 - polski film nominowany do nagrody!

przejdź do komentarzy

Kto jeszcze ma szanse na nagrodę?

oskary 2018 oskary 2018/
Dzisiaj w Los Angeles zostały ogłoszone nominacje do kolejnej edycji nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Kto w tym roku zdobędzie Oskary?

Występ Justina Timberlake'a na Oskarach przejdzie do historii?

W tym roku będzie wyjątkowo, ponieważ nominację dostała polsko – brytyjska produkcja. Animowany film pełnometrażowy Twój Vincent w reżyserii Doroty Kobieli. Jest to pierwszy film stworzony całkowicie techniką animacji malarskiej.

Wielu twierdzi, że pod tą kreacją skrywała ciążowy brzuszek


Do poprzednich nagród podchodziłam z dużo większym luzem, ale przed nominacjami do Oscara zaczęłam się naprawdę bardzo denerwować

– mówi Dorota Kobiela.

Wcale się nie dziwimy!

Faworytem do zdobycia nagrody jest "Kształt wody" Guillermo del Toro, który zdobył aż 13 nominacji.

Wśród nominowanych filmów są:
1. Tamte dni, tamte noce
2. Czas mroku,
3. Dunkierka,
4. Uciekaj!,
5. Lady Bird,
6. Nić widmo,
7. Czwarta władza,
9. Kształt wody,
10. Trzy billboardy za Ebbing, Missouri.

W kategorii najlepsza aktorka, do Oskara 2018 nominowane są między innymi Margot Robbie w filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya , czy po raz kolejny już Meryl Streep w filmie Czwarta władza.
90. gala rozdania Oscarów już 4 marca.
Oskary 2018 - polski film nominowany do nagrody!

Oskary 2018 - polski film nominowany do nagrody!

Oskary 2018 - polski film nominowany do nagrody!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 22:45 cytuj
  Szkoda, że nie pisaliście jak nominowany był polski film "Nasza klątwa", dużo bardziej niszowy. Cieszę się, że w końcu zaczęto dostrzegać polskie produkcje. Byłoby super jakby Twój Vincent wygrał.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 15:23 cytuj
  Nominowany w kategorii film animowany. Mogę się założyć, że wygra bajka dla dzieci dużej wytwórnii, chociażby taki COCO, który ma dużo pozytywnych opinii.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 12:43 cytuj
  gość24-01-18, 09:25 cytuj Nawet gdyby Vincent wygrał,to i tak na świecie będzie informacja,że to film brytyjsko-polski a nie odwrotnie...Zamysł był polski,ale kasa w większości brytyjska.Więc co się liczy we współczesnym świecie??? Vincent to film ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY!!!! Ale wygra duża produkcja Coco.Raz,że poszły duże pieniądze.Dwa,że to produkt hollywwodzki,trzy,że ponoć jest w treści latynoski a to ogromna społeczność świata,która pójdzie na ten film i zwrócą się koszty.
  Jakos Żydzi w Hollywood nie płakali, ze robili "amerykańskie" filmy za amerykańska kase. Raczej sie cieszyli, ze sukcesy w branży jednostek pozwalały tym jednostkom na wprowadzanie swoich i obsadzanie kolejnych miejsc... a u nas na odwrot, zagraniczne sukcesy jednostek (np Holland) to od razu okazja do hejtu.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 09:25 cytuj
  Nawet gdyby Vincent wygrał,to i tak na świecie będzie informacja,że to film brytyjsko-polski a nie odwrotnie...Zamysł był polski,ale kasa w większości brytyjska.Więc co się liczy we współczesnym świecie???
  Vincent to film ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY!!!!
  Ale wygra duża produkcja Coco.Raz,że poszły duże pieniądze.Dwa,że to produkt hollywwodzki,trzy,że ponoć jest w treści latynoski a to ogromna społeczność świata,która pójdzie na ten film i zwrócą się koszty.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 07:47 cytuj
  Vincent to film unikatowy, inny niż wszystkie, to dzieło sztuki! Oby teraz został docenione !!!!! Tyle pracy, tyle lat i godzin , mam nadzieje że Akademia to doceni!!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-18, 07:01 cytuj
  Niech tylko powie jak inne debilowy ze molestowana byla to nagroda gwarantowana. Troche szumu wokół i oscar w kieszeni. Teraz taka moda na molestowanie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!