Ostatni półfinał Must be the Music

przejdź do komentarzy

Komentujcie z nami występy!

must be the music must be the music/Polsat/Ipla
Dziś ostatni półfinał Must be the Music. Kto tym razem zyska sympatię jurorów i widzów? Kto przejdzie do finału? Relacjonujemy na żywo.

Wiktor Sommer
Adam Sztaba - dostrzegł słodką nieporadność, Kora stwierdziła, że przed chłopcem dużo pracy, ale jest słodki jak mazurek wielkanocny i szopenowski. Łozo jest na nie - "To nie jest czas dla ciebie". Lubimy tego pana? "NIE!" - odparł 6-letni Wiktor. Dzieci w tym wieku powinny grać w berka, ćwiczyć, ale na sukces jeszcze przyjdzie czas - Ela Zapendowska była na NIE.

Daniel Jarociński
Wystąpił w utworze Lady Gagi, Bad Romance. Zapendowskiej bardziej podobał się balet, była na NIE. To było odtworzenie tego, co zrobiła Lady Gaga, było bardzo nieczysto, masz problem z rytmem. Z trudem się patrzyło i słuchało - jest na NIE. Kora - na pewno nie jest to utwór dla ciebie. Must be the Music to nie jest program dla takich piosenek, też jest na NIE. Łozowski - to był taki występ karaoke, jest na NIE.

Daniel Boczniewicz
Łozo - były minimalne potknięcia, miałem kłopoty ze zrozumieniem tekstu, pozytywne - podobała mi się harmonia, byłem zaciekawiony Twoim występem, jest na TAK. Oddałabym 100 śpiewających pięknie dziewczynek za ciebie jednego - jesteś artystą, jesteś niepowtarzalny - powiedziała Ela i dała TAK. Kora - za dużo jak na moją skromną percepcję, zastanawiam się, gdzie jest twoje miejsce na scenie? Kabaret? Ja w tym nie gustuję, ale daję ci TAK. Sztaba - leciało odpustem, ale masz parę asów w rękawie. Fantastyczna jest tajemnica, którą kryjesz. Jest na TAK.

Marcin Czyżewski
Ela - ja się długo zastanawiam... Sztaba - dlaczego to twoje przebijanie się tak długo trwa? Czy publiczność cię nie kupuje, czy ty poszukujesz? Było wspaniale - bardzo doby pomysł na utwór, jest na TAK. Kora - masz fantastyczny głos, takich głosów nie ma, sposób, w jaki śpiewasz, jest seksowny. Ela - ja już doszłam... do siebie. Marcin jest wybitnym wokalistą, nie trafił na razie na twoich kompozytorów, czego mu bardzo życzę. Łozo - za tę twoją barwę - TAK. W sumie 4 razy TAK.

Rotten Bark
Sztaba - a ja się zawiodłem. W tym numerze się właściwie nic nie zadziało, podobał mi się wokal, a kompozycja jest miałka. I za to jest moje NIE. Ela - ty wokalista śpiewasz fajnie, ale jesteś przestraszony. Wydaje mi się, że jeszcze nie czas, żebyście byli w finale tego programu. Ale jest na TAK. Kora - daję wam NIE. Chcecie zwiedzić cały świat, ale najpierw musicie zwiedzić Polskę. fajne takie garażowe granie, dopóki nie zaczniecie śpiewać po polsku, daję wam NIE. Łozo - grało to dobrze, mnie się bardzo podoba wasze marzenie, że chcecie jeździć po świecie, będę wam kibicować bardzo. Jest na TAK. W sumie 2 razy TAK i 2 razy NIE.

Arletta Rzepiela - 17-latka ze Stalowej Woli, Zapendowska - na pewno jesteś zdolną dziewczyną, ale to nie jest moment, w którym powinnaś zaczynać karierę na tym etapie. Jesteś za mało wyrazista, myślę, że nie będziesz w stanie przekonać publiczności. Jest na NIE. Łozo - fajnie budowałaś numer emocjonalnie, ale gdy przyszedł czas na górne dźwięki, nie było to takie przekonujące, nie było tego uderzenia... Jest na NIE. Kora - na mnie Arletta zrobiła ogromne wrażenie. Widzę ją w finale, jest 17-latką bardzo dojrzałą, gotową grać koncerty. Dla mnie bomba - jest na TAK. Sztaba - jesteś piekielnie wrażliwa, to jest potęga smaku. Jest na TAK.

Jazz Bratem
Kora - repertuar subtelny, trudny, ale takie pytanie: po co? Patrzę z perspektywy finału, niestety, daję NIE. Łozo - brakowało mi świeżości, jak na finał, uważam, że to za mało. Sztaba - był smak, smak na wysokim poziomie, ja drogą awansu (bo nie było idealnie) jestem na TAK. Ela - zawiedliście mnie. Bardzo duże niedostatki techniczne, nie było żartu, który błyszczał w pierwszym występie. Ela daje NIE.

To Masz Cebo
Łozo - Tomaszu, my lubimy wariatów i kosmitów, prezentujesz coś niepowtarzalnego i świeżego, jest na TAK. Dla mnie jesteś Eltonem Johnem 21 wieku powiedziała Kora. Ela - ty jesteś stary kreatywny i to mnie interesuje i mimo mocih 123 lat bardzo chciałabym zobaczyć ciebie jeszcze. Sztaba - tez na TAK.

Do finału przeszli Marcin Czyżewski oraz grupa Rotten Bark (z największą ilością głosów).

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!