Ostatnia bitwa w The Voice of Poland

przejdź do komentarzy

Po dogrywce 20 osób wystąpi na żywo w odcinkach finałowych.

the voice of poland the voice of poland/tvp2
Za nami ostatnia bitwa na muzycznym ringu The Voice of Poland. Ostatni uczestnicy zmierzyli się ze sobą i z każdej drużyny kolejna dwójka opuściła program.

W drużynie Ani Dąbrowskiej w bitwie rywalizowali:

Piotr Niesłuchowski i Kasia Kubik - zaśpiewali New Radicals You get what you give. Ania zadecydowała, że z programem pożegna się Kasia.
- Piotrek wydawał się być faworytem. Kasia pracowała więcej od ciebie, zaczarowała scenę. Kasia, walczyłaś z bardzo poważnym przeciwnikiem, ale to on jest górą dzisiaj.

Ola Pieczara i Dominika Skowron - wszyscy trenerzy jednogłośnie byli za Olą i to właśnie ona przeszła dalej.

W drużynie Andrzeja Piasecznego na ringu walczyli:

Kris Kubiś i Rafał Szatan - mimo że Nergal (nie mogło być inaczej) i Kayah byli za Szatanem, Piasek zdecydował, że to Kris wygrywa.
- Wielkie dzięki dla Was obydwu. Wybór jest bardzo trudny. Któregokolwiek z was wybiorę, to będzie niesprawiedliwy wybór. Rafał, dziękuję ci bardzo - Krzysiek wygrywa.

Michalina Malinowska i Ewa Kłosowicz - dziewczyny zaśpiewały piosenkę One of Us Joan Osborne, a dzięki swoim oczom pojedynek wygrała Ewa.

Z drużyny Nergala bitwy stoczyli:

Asia Makaruk i Ares Chadzinikolau - Ares ma świetny głos, Asia również dała radę, ale Nergal zdecydował, że to właśnie Ares przeszedł do finału.

Ewelina Kordy i Kasia Grabowska - brunetka i blondynka - obie świetne. Trenerzy postawili na Ewelinę
- Kasiu ja cię kocham, ale jej barwa mnie kompletnie zmiotła - powiedział Darski. I tym samym Kasia pożegnała się z programem.

W drużynie Kayah w duecie wystąpili:

Mateusz Krautwurst i Karolina Leszko - po wyrównanym występie, Kayah nie potrafiła podjąć decyzji. Po dość długim namyśle powiedziała:
- Mateusz wszyscy twierdza, że wybiorę ciebie i mają rację.

Milena Masłowska i Maciek Moszyński - duet wykonał piosenkę Sutra zespołu Sistars. Decyzja Kayah:
- Maciek, mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka, że masz umiejętność malowania dźwiękiem. Zła jest taka, że za każdym razem śpiewasz tak samo. Milena, mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka, że uwielbiam twoją pasję i determinację, zła wiadomość jest taka, że w programie zostaje Maciek.


Po wszystkich bitwach w każdej drużynie znalazło się po 6 osób. Jednak w finale jest 20 miejsc, wobec tego trenerzy musieli jeszcze wyelimiować ze swojej drużyny po jednym uczestniku.

DOGRYWKA!

Dwójka uczestników każdego trenera brała udział w dogrywce, podczas której śpiewali utwory, które wykonywali na przesłuchaniach w ciemno. Do finału decyzją swoich trenerów nie dostali się:

Z drużyny Piaska – Kris Kubiś
Z drużyny Kayah – Mirek Witkowski
Z drużyny Nergala – Gabriel Fleszar
Z drużyny Ani – Ola Pieczara

A już za tydzień pierwszy odcinek na żywo. Będziecie oglądali?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!