Ostatnie selfie Kylie Jenner poraża (Instagram)

przejdź do komentarzy

Czy jej pupa jeszcze urosła?

kylie jenner kylie jenner/© Fame/Flynet
Gdyby takie selfie wrzuciła do sieci jakaś córka gwiazdy, zastanawialibyśmy się, co na to jej mama lub tata. W przypadku Kylie Jenner nie mamy takiej wątpliwości. Co mówi Kris Jenner na zdjęcia roznegliżowanych córek na profilach społecznościowych? Otóż Kris bije im brawo i kibicuje uznając tego typu fotki za kolejne kroki w karierze swych córek.

Zobacz: Oto, jak z miesiąca na miesiąc zmieniała się twarz Kylie Jenner

O ile jednak Kendall Jenner (20 l.) może się pochwalić imponującym portfolio modelki, to Kylie Jenner (19 l.) nie pozostaje nic innego, jak produkować kolejne hot focie i wrzucać je na Instagram.

Ostatnie selfie celebrytki pozwala przyjrzeć się pupie Kylie. Wy też macie wrażenie, że tyłek celebrytki zrobił się jeszcze większy?

Czyżby Kylie poszła tropem starszej siostry, która swą karierę rozkręciła opublikowaniem seks-taśmy i zdecydowała się powiększyć pupę w gabinecie chirurga?

Może doczekamy się komentarzu doktora Krzysztofa Gojdzia w tej sprawie? Niedawno ekspert wypowiedział się na temat zabiegów, jakie musi regularnie wykonywać Kim. Pamiętacie?Morning

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie (@kyliejenner)Ostatnie sefie Kylie Jenner poraża (Instagram)

Ostatnie sefie Kylie Jenner poraża (Instagram)

Ostatnie sefie Kylie Jenner poraża (Instagram)

Ostatnie sefie Kylie Jenner poraża (Instagram)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!