Ostry komentarz Andrzeja Dudy o islamskich terrorystach

przejdź do komentarzy

Czy można się z nim nie zgodzić?

andrzej duda andrzej duda/
Ostatnie dni, które minęły pod znakiem wielu ataków terrorystycznych, zarówno w Brukseli, Ankarze oraz Pakistanie wywołały falę poruszenia na świecie. Andrzej Duda (43 l.) skomentował te ataki, a zwłaszcza zamach w Lahore, który był wymierzony w chrześcijańską społeczność.

Zobacz więcej: Prezydent Andrzej Duda MIAŁ WYPADEK

Atak ten tym bardziej zaszokował opinie publiczną, ponieważ zginęło w nim 72 osoby, w tym 30 dzieci. Eksplozja miała miejsce przed parkiem Gulshan-e-Iqbal, w którym jest park zabaw dla najmłodszych.

Prezydent w liście kondolencyjnym do prezydenta Islamskiej Republiki Pakistanu Mamnuna Husajna, napisał:

Jestem wstrząśnięty wiadomością o zamachu terrorystycznym w Lahore, którego ofiarami stały się setki niewinnych mieszkańców tego miasta. Ze szczególnym bólem przyjąłem informację, że celem ataku terrorystów, dokonanego w czasie Niedzieli Wielkanocnej, była chrześcijańska społeczność Pakistanu.

Nie ma i nigdy nie będzie naszej zgody na wszelkie akty terroryzmu, zwłaszcza zaś te najokrutniejsze, których ofiarami padają kobiety i dzieci. W imieniu Narodu Polskiego oraz własnym pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia wszystkim osobom dotkniętym tą straszliwą tragedią.

Pragnę również zapewnić o mojej modlitwie w intencji ofiar zamachu.


My również dołączamy do wyrazów współczucia dla ofiar zamachu.

Zobacz więcej: Czas zabijania

Tylko ile jeszcze trzeba wysłać "wyrazów zaniepokojenia", "stanowczego sprzeciwu" i "wyrazów oburzenia" potrzeba, aby przejść w końcu do działań? Internauci twierdzą, że kolejne ataki terrorystyczne i brak zdecydowanych kroków w kierunku fundamentalistów, po prostu zachęcają ich do następnych ataków.


Ostry komentarz Andrzeja Dudy o islamskich terrorystach

Ostry komentarz Andrzeja Dudy o islamskich terrorystach

Ostry komentarz Andrzeja Dudy o islamskich terrorystach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!