Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

przejdź do komentarzy

Niestety, Robert Pattinson nie ma szczęścia w miłości.

robert pattinson robert pattinson/© Fame/Flynet
Który typ dziewczyny jest gorszy? Niewierna czy będąca przy tobie dla fortuny?

O zdanie należałoby spytać Roberta Pattinsona (28 l.), wygląda na to, że aktor ma doświadczenie z dwoma typami pań.

Przez kilka lat Robert dzielnie znosił upokorzenia, które zafundowała mu Kristen Stewart. Aktorka zdradziła Roba z Rupertem Sandersem, a ich zdjęcia przedstawiające kochanków w intymnej sytuacji obiegły cały świat. Chyba nie można zafundować gorszego ciosu swojej drugiej połówce. Jedak Rob wybaczył Kris i po tej aferze dali sobie jeszcze jedną szansę. Mimo starań, cień zdrady ciągnął się za aktorami i w końcu ich drogi ostatecznie się rozeszły.

Od kilku miesięcy Robert jest, wydaje się szczęśliwym, chłopakiem brytyjskiej piosenkarki, FKA Twigs (27 l.). Teraz ich spokój i sielankę niszczy magazyn OK! oskarżając gwiazdkę o... interesowność.

Niewątpliwie związek ze sławnym hollywoodzkim aktorem wpłynął pozytywnie na karierę piosenkarki - nagle zaczęła być rozpoznawana i doceniana w USA. Ponadto szybko wprowadziła się do domu ukochanego i wyprowadziła na zakupy jego kartę kredytową.

Zawsze żyła ponad stan, kocha wydać pieniądze, tym bardziej nie swoje. Rob aktualnie jest bez pracy, chciał skupić się tylko na niej - zabiera ją na wycieczki, randki, zawsze za wszystko płci, bo jest tak wychowany. Jednak, gdy skończą mu się pieniądze ona go zostawi - relacjonuje świadek.


Czyżby Rob wpadł z deszczu pod rynnę?


Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!