Oświadczenie Edyty Górniak

przejdź do komentarzy

Najpierw Allan, potem Maja.

edyta górniak edyta górniak/ © KAPiF
Edyta Górniak i jej nowa menadżerka Maja Sablewska mogą stworzyć mocno wybuchowy duet. Artystka na swojej internetowej stronie wydała stosowne oświadczenie. Na pierwszym miejscu stawia syna, potem kariera.

OŚWIADCZENIE

Edyta Górniak rozpoczyna nowy etap rodzinny i artystyczny. Od momentu, kiedy na mocny wniosek Edyty, Sąd przychylił się i zgodził, by Allan mógł widywać się naprzemiennie zarówno z Mamą jak również z Tatą, Artystka odetchnęła i spokojnie może otworzyć nowy etap w swoim życiu. Relacje z synem są bez wątpienia najważniejsze.

Ale nowy czas to także ważne wyzwania artystyczne, zobowiązania wobec publiczności i fanów, których Artystka nie chce zaniedbać. Rok bieżący jest szczególnie wyjątkowy, jubileuszowy - 20-ty rok pracy artystycznej Edyty.

Dla Artystki bardzo ważne i znaczące są zmiany, które dzieją się właśnie teraz. Przyjmuje je z wielka energią, zaangażowaniem i optymizmem. W tym szczególnym czasie i ważnym dla Niej momencie, Edyta zaprosiła do współpracy Maję Sablewską, która prowadzić będzie wszelkie sprawy zawodowe i artystyczne Edyty.


źródło www.edyta-gorniak.com

Ciekawe co na to Doda? Ciśnienie jej się musiało nieźle podnieść. Marinę mogła przeżyć, ale ta współpraca to dla niej jak wypowiedzenie medialnej wojny.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!