Oto, co Anna Lewandowska podarowała bliskim pod choinkę

przejdź do komentarzy

Myślicie, że są zadowoleni z takiego prezentu?

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram:annalewandowskahpba
Te święta są wyjątkowe dla rodziny Lewandowskich. To pierwsze, które spędzają razem ze swoją córeczką Klarą. Anna Lewandowska (29 l.) na Instagramie chętnie pokazywała zdjęcia z przygotowań do świąt, a teraz relacjonuje, jak spędza je ze swoją rodziną.

Na Instagramie Lewandowskiej kłótnia o zdjęcia Klary

Wcześniej prezentowała nam przepisy na zdrowe, świąteczne potrawy. Okazuje się, że Ania nawet w tym czasie nie odpuszcza diety. Trenerka dba również o swoich bliskich. Wśród prezentów, którymi ich obdarowała znalazły się... przekąski foods by Ann.

Myślicie, że są zadowoleni?


Oto, co Anna Lewandowska podarowała bliskim pod choinkę

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. 🎄❤️ Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok. Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier. Nie byłabym sobą 😊gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji. WESOŁYCH ŚWIĄT! ❤️🎄🙏🏻Ania, Robert, Klara #LewandowscyTeam

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!