OTO dowód na to, że Maghan Markle to urodzona księżna!

przejdź do komentarzy

Zaskoczeni?

meghan markle meghan markle/Forum/The Mega Agency
Meghan Markle wzbudza wiele emocji. Jedni ją kochają inni nie mogą się do niej przekonać. To czego nie można zarzucić byłej aktorce, to fakt że interesuje się losami innych ludzi. Jeszcze zanim została księżną, angażowała się w pomoc ubogim i wspierała fundację charytatywne. Okazuje się, że że już w dzieciństwie nie były jej obojętne losy innych ludzi.

Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Dublinie

Michelle Fanara, to koleżanka Meghan z liceum. Ujawniła historię sprzed 20 lat. Meghan wysłała do niej ręcznie pisany list, mimo że dziewczyny się nie znały, Meghan postanowiła zaoferować jej pomoc.

Michelle straciła babcię a wcześniej bliską dla niej osobę, czuła się okropnie i miała depresję, opublikowała list, który niegdyś podarowała jej Meghan:

Droga Michelle, jesteś bardzo silna i wspaniała. Jestem tutaj, jeśli byś mnie potrzebowała. Kocham cię, Meghan. Nigdy nie przestawaj dzielić się swoją piękną duszą i zawsze pamiętaj, że jesteś bardzo piękna
- brzmiał list.

Michelle w wywiadzie powiedziała:

Sprawiła, że czułam się trochę ważniejsza. Nie musiała pisać do mnie listu, ale to zrobiła. Otrzymać sygnał od kogoś, kto nie jest twoim przyjacielem... ze słowami "Jeśli czegoś potrzebujesz, jestem tu"
- zdradziła.

Zawsze TO za nią robili. Meghan Markle tym razem się nie zgodziła!

Wygląda na to, że Meghan to urodzona księżna z wielkim sercem!
OTO dowód na to, że Maghan to urodzona księżna!
OTO dowód na to, że Maghan to urodzona księżna!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj