Oto, jak rodzina Kardashianów kazała Khloe SCHUDNĄĆ

przejdź do komentarzy

Okrutne?

khloe kardashian khloe kardashian/Starstock.Newscom,Instagram:khloekardashian
Khloe Kardashian (33 l.) w swoim talk-show Revenge Body zdobyła się na szokujące wyznanie.

Khloe zdradza, kto pierwszy dowiedział się o jej ciąży

Przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Od jakiegoś czasu jednak ćwiczy i dba o sylwetkę. Nie przestała tego robić nawet w ciąży, co niepokoiło wiele osób.

Khloe wyznała, że rodzina kazała jej schudnąć, aby pasowała do marki. Jej wygląd ponoć ją niszczył.

Rozumiałam, że to polecenie pochodziło to od managementu, ale to mnie bardzo zraniło.


Powiedziała też Us Weekly, że największą motywację zyskała, gdy rozstała się z Lamarem Odomem. Ćwiczenia bardzo jej pomagały wyrzucić z siebie złe emocje, a utrata wagi była tylko efektem ubocznym.

Khloe w ciąży dba o dietę, aby dostarczyć dziecku wszystkiego, co jest mu potrzebne. Twierdzi, że jej treningi nie są intensywne, jednak nie zrezygnowała z nich zupełnie.

Khloe u Ellen mówi o PŁCI dziecka

W rodzinie Kardashianów panują okrutne zasady?

✨Sometimes it's hard for me to post these transformation posts only because I can't imagine my life being this unhealthy again. Never would I ever consider myself fat, But I would consider myself unhealthy mentally/physically and not knowing my true value. Mind, body and soul. For me, my transformation journey started from within. I needed to heal myself from the inside out. Once I started putting myself first, everything started falling into place. My life transformed a few years ago when I made the decision to stop existing and start living. I decided when I was ready regardless of what anybody else was saying about me. Regardless of the pressures. I had to do this on my terms or I knew it wouldn't last. It's ok to take the control back. Choose your life. Don't let anybody else decide for you! We are no victims to life but we can become victims and prisoners to the people that we choose to surround ourselves with if we allow them to break us and consume us. Never be afraid to put yourself first! Never choose comfort over your own well-being! Never forget that fate loves the fearless! Today's wisdom was yesterday's pain. Tomorrow's happiness is today's bravery! I am so proud of myself for being stronger than I've ever been-mind body and soul. I am even prouder of myself that I've been able to maintain a healthy lifestyle for so many years. I broke that cycle and I'm happier than I have ever been! You can do this!! Start from within and nothing can stop you. Elevate yourself- mind body and soul ✨

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

❥ Officially 6 months ❥

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: chloe 10-01-18, 20:45 cytuj
  FILIP CHAJZER BYŁ U JASNOWIDZA W SPRAWIE SWOJEGO SYNA, CHCIAŁ ROZMAWIAĆ Z MAKSEM
  wszyskto to było na żywo na antenie radia, jest nagranie
  youtube.com/watch?v=4TPcbgzcBr8&feature=youtu.be&t=55m15s
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: Elise 10-01-18, 20:28 cytuj
  FILIP CHAJZER BYŁ U JASNOWIDZA W SPRAWIE SWOJEGO ZMARŁEGO SYNA
  kontaktował się z samym markiem szwedowskim w jakiejś audycji na ytube można posłuchać
  youtube.com/4TPcbgzcBr8?t=55m15s
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-01-18, 07:13 cytuj
  Odessala z brzucha, wcisnela w tylek a potem dopiero byla silka
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 09-01-18, 20:12 cytuj
  No i co starszego? Była otyla. Dobrze wiec zrobili. I dla jej zdrowia fizycznego i psychicznego. Brawo. A ona sie powinna cieszyc a nie zale wylewac. I zalowac ze nie zrobili tego wczesniej. :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 09-01-18, 19:13 cytuj
  gość, 09-01-18, 10:51 napisał(a):
  Jestem szczupła ale ostatnio wzięłam się za siebie, trochę 'wysmukliłam' i ujedrnilam ciało a facet mi mówi że teraz to w ogóle jestem za szczupła...

  może jesteś. ja kiedyś odchudzając sie przesadziłam i w ogole tego nie widziałam. teraz po paru latach wygladam ok, nosze 36/38, a ciuchy z tamtego okresu w ogole na mnie sie nie mieszcza. musialam miec koło rozmiaru 34, a w ogole nie mialam swiadomosci, ze za duzo zrzuciłam. psychika bywa dziwna i niestety zaburzenia odzywiania są czestszym problemem niz nam sie wydaje i niekoniecznie trzeba tu skrajnej postaci z wymiotami czy wygladem a la kosciutrup.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 09-01-18, 10:51 cytuj
  Jestem szczupła ale ostatnio wzięłam się za siebie, trochę 'wysmukliłam' i ujedrnilam ciało a facet mi mówi że teraz to w ogóle jestem za szczupła...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!