OTO jak rozpieszcza córkę Kourtney Kardashian!

przejdź do komentarzy

Dobrze wychowuje córkę?

kourtney kardashian kourtney kardashian/Forum/X17online.com
Cała rodzina Kardashianów wyjątkowo dba o wygląd. Już od najmłodszych lat córka – Kourtney Kardashian - Penelope jest stylizowana przez specjalistów. Widać to chociażby po jej najnowszych zdjęciach, gdzie ma zrobione delikatne sombre i pomalowane paznokcie.

Tak Younes Bendjima TŁUMACZY się ze zdjęć z inną kobietą

Zaledwie 6 letnia córka Kourtney Kardashian i Scotta Disicka wyróżnia się nie tylko nienaganną fryzurą. Można pozazdrościć jej także garderoby. Niedawno dziewczynka widziana była z ojcem i jego dziewczyną – Sofią Richie – trzymała w drobnej rączce torebkę od Fendi, która warta jest 2000 dolarów!


Ona zawsze mnie pyta: Czy mogę to mieć? A ja mówię: To co moje, jest też twoje. Bardzo lubi nosić moje torby, uwielbia małe torebki, dlatego ja też biorę jej torebki
- powiedziała w wywiadzie Kourtney.

Younes Bendjima z NOWĄ kochanką (EXCLUSIVE)

Dziewczyna zapewne przyzwyczajana jest do luksusów nie od dzisiaj ;)

Zdjęcie białej torebki Penelope w naszej galerii: TUTAJ.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 09-08-18, 14:26 cytuj
  gość, 08-08-18, 13:18 napisał(a):


  Pieniądze szczęścia nie dają, tylko życie ułatwiają, trzeba umieć rozróżnić te dwie rzeczy. Prawdziwej przyjaźni i miłości za nie nie kupisz. Rozumieją to Ci, którzy wracają do swojego luksusowego, ale pustego domu.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-08-18, 14:37 cytuj
  Pieniądze szczęścia nie dają, to prawda, ale bez nich jest ciężko. Wszystko zależy od człowieka, który potrafi racjonalnie myśleć, krótko mówiąc, żeby mu sodowa nie odbiła. Oglądałam program, o ludziach, którzy wygrali w lotto, tragedie. Niektórzy, nie potrafili odnaleźć się w nowej , tej “szczesliwszej" sytuacji, narkotyki, samobojstwa, bankructwo. Dlatego wcale nie xazdroszcze rodxinie Kardashian, no one nie da szczesliwe, pomimo swojego bogadxtwa, to wszystko jest na pokaz, pod publikę.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-08-18, 14:05 cytuj
  jak już to ombre. to na pewno nie jest sombre. równie dobrze może to być zresztą wynik działania słońca, nie fryzjera. moje włosy nie reagują na słońce, a mojej siostry potrafią się zmienić ze średniego blondu do bardzo jasnego pod wpływem słońca
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-08-18, 13:18 cytuj
  13;10 Oczywiście, ze tak. Ten co mówi, ze pieniądze szczęścia nie dają to ludzie biedni, którzy jakos musza sobie tłumaczyć swoje nieszczęście. Podróże, poznawanie nowych kultur, środki na leczenie jeśli takie jest potrzebne. Wiadomo, ze każdego dotykają tragedie zyciowe ale wolałabym płakać w luksusach niż w 40 m2. Może kiedyś się dorobię :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-08-18, 13:10 cytuj
  Po moim mężu wiem,że rozpieszczanie finansowe dziecka i przyzwyczajanie do dużych pieniędzy wbrew pozorom może wyjść na dobre. Mój mąż był tak uzależniony od grubych piemiędzy,że po śmierci matki (bogatej) szybko dorobił się własnych ogromnyvh pieniędzy. Ja z biednego domu, uważałam,że pieniądze szczęścia nie dadzą, dzięki mężowi przywykłam do takich luksusów,że nigdy nie pozwole sobie nie mieć pieniędzy. Całą swoją ambicje zawdzięczam mężowi, to,że zrezygnowałam z etatu i działam na rachunek własny to zasługa męża. Rodzice niczego mnie nie nauczyli, no może jak żyć za pare złotych dziennie,ale ja nie chcę tego umieć, nie chce umieć akceptować ubóstwa.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-08-18, 13:07 cytuj
  Moja córka też ma jasne włosy na końcówkach, a nigdy żadnego sombre jej nie robiłam. Dzieci tak mają.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!