Oto najpiękniejsza twarz Wielkiej Brytanii

przejdź do komentarzy

Florence Colgate ma 18 lat.

florence colgate florence colgate/Twitter, Facebook
Brytyjska firma kosmetyczna Lorraine ogłosiła konkurs na dziewczynę obdarzoną idealną urodą. Uczestniczki musiały wysłać zdjęcie bez makijażu. Naukowcy zatrudnieni przez Lorraine wybrali Florence Colgate, której twarz jest idealnie symetryczna - odpowiednie są odległości między oczami, ustami, nosem i brodą. Dziewczyna pokonała 8 tys. uczestniczek.

Florence ma 18 lat, uczy się i pracuje w barze szybkiej obsługi. Teraz jej życie radykalnie się zmieni, bo w Wielkiej Brytanii zawisną billboardy z jej wizerunkiem i ma zapewniony kontrakt w renomowanej londyńskiej agencji modelek.

Florence zdradziła, że to przyjaciele, rodzina i klienci sklepu namówili ją, by wzięła udział w konkursie.

Na co dzień Florence używa tylko tuszu do rzęs i błyszczyka. Chciałaby zrobić karierę w modelingu, ale na razie planuje pójść na studia zarządzania w biznesie.

- Kobiety nie powinny być zmuszane do robienia makijażu. Mam nadzieję, że kobiety będą mnie naśladowały i zobaczą, że tego nie potrzebują. Jestem zadowolona ze swojego wyglądu i nigdy nie zrobiłabym sobie operacji plastycznej ani nie wstrzyknęła botoksu - powiedziała Florence.

Jak Wam się podoba najpiękniejsza twarz Wielkiej Brytanii?Oto najpiękniejsza twarz Wielkiej Brytanii

Oto najpiękniejsza twarz Wielkiej BrytaniiPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!