Oto PRAWDZIWY powód depresji Roba Kardashiana

przejdź do komentarzy

Przykre i ponure...

robert kardashian robert kardashian/© Fame/Flynet
Wśród przyczyn depresji Roba Kardashiana (27 l.) upatrywano między innymi złego wpływu, jaki na syna Kris Jenner (58 l.) miał mieć Lamar Odom. Plotkowano, że to były mąż Khloe Kardashian (30 l.) wciągnął Roberta w alkohol i używki, i że to z jego winy chłopak odszedł od rodziny.

Tymczasem prawda może być zupełnie inna.

Portal TMZ powołując się na bliskie rodzinie Kardashianów źródło napisał, że tak naprawdę Rob załamał się po odejściu z rodziny Lamara Odoma (34 l.). Nie dlatego jednak, że stracił kompana do imprez. Powód był inny - Robert stracił... wzór, idola, zastępcę ojca, którego nie ma.

Ojciec Roberta zmarł w 2003 roku. Dla młodego mężczyzny ten brak był trudny do zniesienia. Gdy w rodzinie pojawił się Odom, Robert zaczął go traktować właśnie jak swojego tatę.

- Byli najlepszymi przyjaciółmi, dla Roberta Lamar był ideałem
- mówi informator portalu.

Mężczyźni mieli razem planować biznesowe przedsięwzięcia, Robert chciał też pod okiem Lamara dojść do świetnej kondycji fizycznej. Gdy zabrakło wzorca, brat Khloe zamknął się w sobie. Uciekł w świat używek, przytył i zerwał z rodziną.Oto PRAWDZIWY powód depresji Roba Kardashiana

Oto PRAWDZIWY powód depresji Roba Kardashiana

Oto PRAWDZIWY powód depresji Roba Kardashiana

Oto PRAWDZIWY powód depresji Roba Kardashiana

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!