OTO prowadzący nowego programu World of Dance

przejdź do komentarzy

Znacie ich?

world of dance world of dance/mat.prasowe/Polsat
World of Dance to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest Jennifer Lopez. Będziemy mogli zobaczyć na scenie najlepszych tancerzy i niesamowite choreografie. Oceniani będą przez jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Już jesienią pojawi się u nas na kanale Polsatu.

Edyta Herbuś będzie jurorką w World of Dance

Swój debiut jako prowadzący i prowadząca programu będzie miała para młodych i znanych osób: aktorka Olga Kalicka i tancerz Tomasz Niecikowski.

Olga Kalicka kocha taniec, ale jej ogromną pasją jest również aktorstwo. Znana głównie z serialu Rodzinka.pl, czy M jak miłość, będzie miała okazję sprawdzić się w nowym widowisku w zupełnie nowej dla niej roli.


Spodziewam się dużych emocji, genialnych tancerzy i niesamowitych pokazów. Program pokaże wszystkie style tańca. Polscy widzowie nie mieli jeszcze okazji oglądać takiego widowiska. To będzie niezwykła szansa, by zobaczyć najlepszy tancerzy z całego świata
- powiedziała Olga.

To ON zasiądzie w jury WORLD OF DANCE! Pamiętacie go jeszcze?

Tomasz „Niecik” Niecikowski to drugi prowadzący programu. Tancerz, choreograf, biznesmen. Współtwórca i tancerz grupy Fair Play Crew sprawdzi się jako prowadzący programu?


W programie będę starał się być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować
- powiedział Niecik.

Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał?

Tomasz ma doświadczenie, więc na pewno rozumie problemy i towarzyszący stres przed występem. Olga jako jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu również powinna dobrze wypaść!

Czekacie na nowy program?
OTO prowadzący nowego programu World of Dance

OTO prowadzący nowego programu World of Dance

OTO prowadzący nowego programu World of Dance
OTO prowadzący nowego programu World of Dance


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (9): sortuj