Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Albo zapatrzenia się w Kylie Jenner.

styl gwiazd styl gwiazd/© Fame/Flynet
Podobno większość kobiet w obliczu kryzysu w związku... zmienia swoją fryzurę. Takie był pierwsze skojarzenia jednego z fryzjerów Kim Kardashian (34 l.), gdy zobaczył, co się dzieje na głowie celebrytki:

To zdecydowanie nie jej kolor. Kompletnie zatraciła swoja tożsamość. Jej długie błyszczące loki były jej znakiem rozpoznawczym, kobiety jej ich zazdrościły. Jej nowa fryzura to wołanie o pomoc, własnie straciła swój znak rozpoznawczy i nie będzie wyróżniała się z tłumu. Często tak dramatyczna zmiana koloru włosów idzie w parze z dramatami w życiu, to może nie być przypadek - powiedział prasie.


Na razie temat kryzysu w związku Kardashianki ucichł. Za to patrząc na głowę Hilary Duff (27 l.) możemy stwierdzić, że w jej życiu rozgrywa się dramat. Aktorka jest w trakcie rozwodu zw swoim mężem, Mikiem Comire.

Gwiazdorzy walczyli o swoje małżeństwo - przez 18 miesięcy chodzili na sesje terapeutyczne, które utwierdziły ich jedynie w przekonaniu, że niestety ich miłość już się wypaliła. Gwoździem do trumny ich związku był ostatni wybryk Mike'a , który zaproponował napotkanej na ulicy kobiecie... seks. Miał jej powiedzieć:

Ile chcesz? Dam ci tyle, ile zażądasz. Ile zapłacić ci za seks. Podaj mi swoją cenę.


Dokumenty rozwodowe zostały już złożone w sądzie, a Hilary upust swoim emocjom dała u fryzjera, który pokrył jej blond włosy niebieską farbą.

Symbol kłopotów w małżeństwie albo zapatrzenie w Kylie Jenner?


Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

Oto znak kryzysu w związku? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!