Paj±k o księżach: Większo¶ć z nich korzysta z prostytucji

przejdĽ do komentarzy

Celebrytka broni, potępion± za nag± sesję, Agnieszkę Radwańsk±.

patrycja paj±k patrycja paj±k/© Kapif
Kilka dni temu Patrycja Paj±k w ostrych słowach wypowiedziała się na temat zachowania Polaków podczas przyjazdu Rihanny do naszego kraju, a krytykuj±cych jej występ nazwała "jeb..ymi Polaczkami". (więcej tutaj.)

Tym razem celebrytka stanęła w obronie skrytykowanej za nag± sesję Agnieszki Radwańskiej i wypowiedziała się na temat księży, którzy potępili tenisistkę.

Radwanska musi wstydzic sie Jezusa?!

Dziwi mnie oburzenie kosciola i wykluczenie Radwanskiej z akcji- Nie wstydze sie Jezusa- z powodu sesji zdjeciowej w stroju Ewy. Slowa Krajowego duszpasterza powołań o Radwańskiej: "Nawet w¶ród aktorek i modelek takie sesje to wyj±tki" sa absurdalne i smieszne, poniewaz Kosciol przepelniony jest nagoscia, a facet zaslaniajacy lisciem penisa to przeciez norma w kosciele, to samo tyczy sie kobiet! Dlatego dziwi mnie ze wspolczesna Ewa spotkala sie z tak wielka fala krytyki ze strony kosciola...Tyle razy slyszy sie o pijanych Ksiezach prowadzacych samochod czy o prostytucji z ktorej wiekszosc z nich korzystaja, Ja nie mam nic przeciwko w koncu Facet jest tylko Facetem ale co na To powiedzialby Jezus...
- napisała Paj±k na swoim Facebooku. (pisownia oryginalna)

Ma rację?


Paj±k o księżach: Większo¶ć z nich korzysta z prostytucji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!