Pamela Anderson: Byłam molestowana w wieku 6 lat i...

przejdź do komentarzy

...Zgwałcona w wieku 12.

pamela anderson pamela anderson/© Fame/Flynet
Pamela Anderson zszokowała gości, którzy bawili się na imprezie charytatywnej jej fundacji. Spotkanie miało miejsce w Cannes, do którego Pam przyleciała kilka dni wcześniej. Podczas imprezy gwiazda Playboya powiedziała:

- Nie miałam łatwego dzieciństwa. Choć nie brakło mi miłości rodziców, byłam molestowana od szóstego roku życia przez opiekunkę - usłyszało 200 gości.

To nie był koniec wspominania przykrych doświadczeń przez Anderson. Gwiazda Słonecznego patrolu odkryła przed gośćmi, że w wieku 12 lat została zgwałcona przez 25-letniego brata przyjaciółki w ich domu.

- To było moje pierwsze heteroseksualne doświadczenie - powiedziała Anderson.

Kilka lat później jej chłopak jej chłopak postanowił zabawić się w gwałt zbiorowy i skrzywdził swoją ówczesną dziewczynę z sześcioma znajomymi.

- Chciałam zejść z tego świata - wspomina Pamela.

Opowiadając o tych dramatach, Anderson chciała wyjaśnić, dlaczego oddała serce zwierzętom, skąd taka pasja w walce o ich prawa (fundacja Pameli zajmuje się właśnie obroną zwierząt).

- Po tym wszystkim nie jest mi łatwo zaufać ludziom. Umiem być oddana tylko względem zwierząt. Postanowiłam chronić tylko je - wyjaśniła gwiazda.

Pamela Anderson: Byłam molestowana w wieku 6 lat i...

Pamela Anderson: Byłam molestowana w wieku 6 lat i...

Pamela Anderson: Byłam molestowana w wieku 6 lat i...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!