Pamiętacie Dominikę Kurdziel z Wieczoru z Wampirem? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dzisiaj wystąpi w Must be the Music.

dominika kurdziel dominika kurdziel/POLSAT/studio69
Dominika Kurdziel postanowiła przypomnieć wszystkim o swoim istnieniu. Niektórzy pamiętają ją z Wieczoru z Wampirem Wojtka Jagielskiego, gdzie grała na perkusji, inni kojarzą ją ze Świata według Kiepskich, gdzie okazjonalnie występowała. Dominika to wokalistka, instrumentalistka, tekściarka i producentka muzyczna.

Kurdziel skończyła Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Ma charakterystyczny głos z lekką chrypką. Debiutowała w Piwnicy pod Baranami, śpiewała na festiwalu FAMA i w opolskich Debiutach, gdzie zdobyła nagrodę Anny Jantar. Śpiewała też z Pawłem Kukizem, a ich piosenka Chodź zabiorę cię do siebie gościła na listach przebojów w całym kraju. Od kilku lat współpracuje również z Andrzejem Piasecznym.

Co zatem taka weteranka robi w Must be the Music?

Od kilku lat śpiewam na scenie. Niedawno spotkałam człowieka z branży, z którym siedziałam i rozmawiałam o tym co dalej z moim scenicznym życiem. On tę rozmowę podsumował tak: Dominika nie masz figury modelki, nie potrafisz wszystkiego zaśpiewać, daj sobie więc z tym spokój. Wróciłam do domu zdołowana zastanawiając się dlaczego ktoś miałby mnie obdzierać z moich marzeń i pomyślałam, że zrobię na przekór. Dlatego tu jestem - wytłumaczy jurorom Dominika.

Jesteście ciekawi co zaprezentuje? Już dzisiaj o 20 bądźcie z nami!


Pamiętacie Dominikę Kurdziel z Wieczoru z Wampirem? (FOTO)

Pamiętacie Dominikę Kurdziel z Wieczoru z Wampirem? (FOTO)

Pamiętacie Dominikę Kurdziel z Wieczoru z Wampirem? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!