Pamiętacie jeszcze te tatuaże? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Należą do...

samochód roku playboya samochód roku playboya/© KAPiF
Kto z Was pamięta wytatuowaną Karolinę Gilon? Możliwości są dwie - albo śledziliście Miłość na bogato, albo oglądacie magazyny dla panów.

W każdym razie, Karolina jest jedną z nielicznych gwiazd, które zamiast biust powiększać, zmniejszyły go.

Podjęłam decyzję o operacji zmniejszenia biustu, ponieważ źle się z nim czułam, miałam straszne problemy z kręgosłupem i było mi niewygodnie. Ta decyzja gdzieś chodziła mi po głowie przez około rok i nagle stwierdziłam, że muszę to zrobić. Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam jej: „Mamo, to jest ten moment, chciałabym to zrobić, nie chcę się już męczyć. Teraz jestem młoda, chcę być aktywna. A nie cały czas gdzieś się chować pod bluzą czy kurtką”. Znalazłam dobrego lekarza, zapisałam się na konsultacje, później była operacja. Wydałam na to dużo pieniędzy - wyznała kiedyś gwiazdka w rozmowie z agencją informacyjna Newseria Lifestyle.


Wczoraj na imprezie Samochód Roku Plaboya Karolina pokazała się w krótkiej, skórzanej sukience. Nie zasłoniła tatuaży tak, jak to w zwyczaju mają amerykańskie gwiazdy, gdy wychodzą na czerwony dywan.

Co ciekawe, Karolina skarżyła się kiedyś, że internauci wytykają jej, że jest gruba. Wiecie o co może chodzić w tych zarzutach? Czyż nie brzmią absurdalnie?


Pamiętacie jeszcze te tatuaże? (FOTO)

Pamiętacie jeszcze te tatuaże? (FOTO)

Pamiętacie jeszcze te tatuaże? (FOTO)

Pamiętacie jeszcze te tatuaże? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!