Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż?

przejdź do komentarzy

Za kogo?

anna wendzikowska anna wendzikowska/Instagram
Jej związkiem i dzieckiem żyje teraz cała Polska. Ciąża Anny Wendzikowskiej była dla wielu sporym zaskoczeniem. Dziennikarka przez długi czas nie pokazywała twarzy małej Kornelii. Wreszcie zdecydowała się zrobić to na Instagramie i okładce kolorowego magazynu. Teraz wszyscy dopytują, czy Ania wyjdzie za Patryka Ignaczaka. Póki co nie słychać o wybieraniu sukni ślubnej.

Ania ma już za sobą jeden związek małżeński. W 2007 roku pisano o Christopherze Combe. Christopher jest bankowcem. Urodził się w Stanach Zjednoczonych, ale Ania poznała go w Londynie, gdzie pracowała jako kelnerka. Różnice kulturowe doprowadziły jednak do rozwodu:


Jeden huczny ślub mam już za sobą. Gdy miałam 25 lat, poznałam w Londynie Christophera. Był pół Grekiem, pół Amerykaninem, dlatego ślub braliśmy w Cerkwi. Myślałam, że zostanę już na stałe w Anglii, ale okazało się, że temperamenty polski i grecko-amerykański niezbyt do siebie pasują. Londyn to ogromne miasto, mało przyjazne. Komfort życia jest niski: wszędzie musisz dojechać zapchanym metrem, ze wszystkimi trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. No i deszcz, który ciągle pada. Czułam się zmęczona takim życiem. Zaczęłam tęsknić za krajem, za rodziną. A Christopher nie chciał żyć w Polsce. Rozstaliśmy się i od tamtej pory nie mamy ze sobą kontaktu- padło w jednym z wywiadów dla magazynu Flesz.


Tym razem życzymy więcej szczęścia.


Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż?

Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!