Państwo West W KOŃCU wyprowadzili się od Kris Jenner

przejdź do komentarzy

W końcu na swoim.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Minęły już dwa lata odkąd Kim Kardashian (35 l.) i Kanye West (37 l.) wprowadzili się do domu Kris Jenner (59 l.).

Nie było łatwo, Kimmy była w ciąży, narzekała na brak przestrzeni i własnej garderoby, do tego przerażał ją czarny papier toaletowy, którego używa jej mama. Te i inne kłótnie między matką, a córką mogliście śledzić w Keeping Up With The Kardashians.

Swój pierwszy wspólny dom raper i celebrytka kupili, gdy dowiedzieli się, że urodzi się im córka. Piękna willa kosztowała ich 11 milionów dolarów. Jednak państwo West zamiast się do niej wprowadzić, zrobili jej gruntowny remont.

Zamarzyli o mini lustrzanej sali i złotych muszlach klozetowych. Efekt? Piękna willa, a raczej ruiny, które z niej zostały poszły pod młotek.

Milionerzy nie zwlekali, szybko kupili nową nieruchomość. Jeszcze większą i jeszcze droższą. Na szczęście nie przyszło im do głowy remontowanie nowej willi. Państwo West właśnie wprowadzili się do swojego nowego, wartego 20 milionów dolarów domu.

Oczywiście, sama przeprowadzka okazała się powodować spięcia między kochankami. Ani on, ani ona nie chcieli odpuścić, gdy przyszło im wybierać garderobę dla siebie. Dlaczego to pani West miałaby dostać większą? Może dlatego, że ma 15 torebek Birkin. Na jego korzyść przemawiał fakt, że... to on w większej mierze sponsorował ten dom.

Młodzi na swoim? Czekamy na selfie z tych słynnych garderób.


Państwo West W KOŃCU wyprowadzili się od Kris Jenner

Państwo West W KOŃCU wyprowadzili się od Kris Jenner

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!