Papierska: Sądzę, że woda sodowa do głowy mi nie uderzy

przejdź do komentarzy

"Nie chodzi mi o to, żeby mieć kupę kasy, być sławną gwiazdką i promować się w różnych programach".

paulina papierska paulina papierska/© KAPiF
W rozmowie z Faktem Paulina Papierska opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po wygranej w Top Model:


- Na pewno zmieniła się moja pewność siebie, jest o wiele większa, no i mój sposób pracy z fotografami. Jestem bardziej obeznana w tym wszystkim, nie boję się pozować. Nie patrzę na to czy wychodzę głupio na zdjęciu, czy dobrze robię jakąś pozę, po prostu dobrze się tym bawię. Myślę, że to duża zmiana - stwierdziła początkująca modelka. Powiedziała też, że ma świadomość, iż musi teraz włożyć wiele pracy, by utrzymać pozycję, którą wywalczyła:

- Teraz jestem modelką i mam normalny zawód. Idę cały czas do przodu, wyrzucam z siebie to, co było kiedyś i to, jaka byłam kiedyś. Wiem, że muszę powalczyć, bo to, że wygrałam program nie oznacza, że mam wszystko. Muszę na to wszystko zapracować.

Paulina twierdzi, że nie boi się, że kariera jakoś jej zaszkodzi:

- Nie, kompletnie się nie boję że np. będę ćpała, będę alkoholiczką i będę nadużywać różnych innych pierdół, bo siebie znam. Wiem, na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Pewnie się zmienię, bo to jest nieuniknione. Nowe otoczenie zmienia człowieka, ale sądzę, że woda sodowa do głowy mi nie uderzy. Nie chodzi mi o to, żeby mieć kupę kasy, być sławną gwiazdką i promować się w różnych programach. Chciałam tylko spełnić swoje marzenie i pracować w tym zawodzie. Nigdy nie dawano mi szansy słyszałam, że jestem za niska i nie dam rady. Teraz marzenia się spełniły i idę do przodu.

Jak wiecie, Papierska coraz częściej pojawia się na salonach. Ale - jak mówi - nie odnajduje się tam jeszcze zbyt dobrze:

- Byłam na dwóch bankietach i tak naprawdę jeszcze się tam nie odnajduję. Jestem nowa, nie znam tych ludzi, staram się ich poznawać, ale to też jest ciężkie. Wiadomo są to gwiazdy. Szczerze powiedziawszy, nie lubię takich spotkań, raczej wolę sesje zdjęciowe. Do bankietów jeszcze jakoś tak nie pasuję.

Mówi też o celebrytach. Na pytanie czy ją zaczepiają, modelka odpowiada:

- Czasami. Ale podchodzę do tego naturalnie, bo traktuję ich jako normalnych ludzi na moim poziomie. To są normalni ludzie, tylko że mają pieniądze i są sławni, niczym innym się nie różnią od zwykłych ludzi.

Cały wywiad z Pauliną Papierską przeczytacie tutaj.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!