Papież Franciszek wydaje płytę

przejdź do komentarzy

To nie żart. Możecie już posłuchać fragmentów "Wake Up!".

papież franciszek papież franciszek/© Newscom/Starstock
Jan Paweł II był tym papieżem, o którym mówiono, że otworzył się jako pierwszy hierarcha w historii kościoła na zwykłych ludzi. Wydawało się, że po śmierci Polaka trudno będzie znaleźć drugiego człowieka, który pociągnie za sobą tłumy.

Udało się to Franciszkowi - papieżowi, który swym bezpośrednim i szczerym stylem bycia ujął wiele osób. Nie oznacza to, że Franciszek nie budzi kontrowersji - wręcz przeciwnie. Ale Jan Paweł II także wywoływał gorące dyskusje.

Obecny papież trafił niedawno do rubryk portali piszących o gwiazdach. Wszystko za sprawą jego wizyty w USA. Franciszek dobrze się czuł u gospodarzy pielgrzymki, spotkał się z wieloma oznakami sympatii. Zapewne będzie ich więcej po tym, jak magazyn Rolling Stone napisał na swojej stronie, że głowa kościoła wydaje wkrótce... płytę.

Album Wake Up! będzie utrzymany w pop-rockowym charakterze. Muzyka będzie stanowić tło dla rozważań Franciszka w różnych językach.
Na stornie iTunes można już zamawiać album. Można też słuchać pierwszej ścieżki dźwiękowej z płyty.Papież Franciszek WYDA PŁYTĘ! Jest już fragment ścieżki dźwiękowej.

Posted by Kozaczek.pl on 26 września 2015


Papież Franciszek wydaje płytę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!