Paris Hilton o swojej przyjaciółce Brittany

przejdź do komentarzy

"Brittany jest pilną uczennica", a Paris za to przekaże jej cenną wiedzę.

paris hilton paris hilton/ © PR Photos
Paris Hilton twierdzi, że nareszcie znalazła prawdziwą przyjaciółkę, która rozumie ją pod każdym względem. Dlatego jako dodatkową nagrodę (główną była możliwość bycia Paris BFF), dziedziczka ma zamiar przekazać swojej psiapsiółce wszystkie swoje sztuczki.

Nauczy ją jak być zawsze na topie, jak powodować, żeby media ciągle były tobą zainteresowane i oczywiście jak stać się ikoną mody. Choć mamy nadzieje, że co do ubioru Paris będzie nauczać na przykładzie innej gwiazdy, a nie siebie.

- Z Brittany dogadujemy się jakbyśmy się znały kilka lat. Jeszcze z nikim nie spędzało mi się czasu tak dobrze. Ponieważ chce, żeby ona również osiągnęła coś w życiu, mam zamiar przekazać jej wiele cennych wskazówek. Uważam, że najlepiej, żeby dostawać pomoc od kogoś kto już długo siedzi w show biznesie i wie jak się w nim poruszać - powiedziała Paris.

Jak widać panna Hilton uważa się za świetnego nauczyciela i wzór do naśladowania. Ciekawe tylko jak bardzo "chłonna" będzie Britanny? Czy niedługo będziemy mieć drugą, cudną Paris Hilton?

Jak na razie dziewczyny spędzają miło czas na wypoczynku w Aspen.

Foto 1
Foto 2

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!