Czy nad Paris Hliton wisi klątwa? Jej nowy związek znów nie wypali?

przejdź do komentarzy

Nie pomoże wielki pierścionek?

paris hiton paris hiton/
Paris Hilton zaangażowała się w związek z Chrisem Zyłka. Wygląda na bardzo szczęśliwą i nic nie zapowiada się na to, żeby związek miał się rozpaść... Ale tak samo było już wcześniej w życiu Paris. Ilu narzeczonych miała Paris Hilton?

Paris Hilton mówi, czy zaprosi na wesele Kim Kardashian

Celebrytka w przeszłości miała jeszcze dwóch narzeczonych. Jej pierwszy wybranek, Jason Shaw był paryskim modelem i jako pierwszy oświadczył się Paris. Nie trwało to jednak długo, bo w końcu, w 2003 roku odwołali ślub. Paris miała wtedy 22 lat, więc może dobrze się stało;)

Narzeczony Paris Hilton jest Polakiem?

Ponownie Paris zaręczyła się 2 lata później. Spotykała się wtedy z Parisem Latsisem, który był spadkobiercą greckich przedsiębiorstw. Para zaręczyła się, potem wzięła ślub. Jednak Paris szybko zmieniła zdanie i uznała, że nie jest jeszcze gotowa do małżeństwa.

Teraz Paris wydaje się być dojrzalsza i nie wzbudza już takich kontrowersji jak kiedyś. Na pytanie dla Life & Style opowiada, że nie może już się doczekać ślubu z Chrisem. Może tym razem będzie inaczej. W końcu do trzech razy sztuka ;)
Paris Hilton i Jason Shaw

Paris Hilton i Paris Latsis

Paris Hilton i Chris Zylka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!