Partner Haliny Mlynkovej jest od niej dużo starszy i...

przejdź do komentarzy

Piosenkarka właśnie się wygadała.

halina mlynkova halina mlynkova/©KAPiF
Halina Mlynkova nie kryje się ze swoim związkiem z managerem Ewy Farnej, Leszkiem Wroną. Obrała chyba taktykę "im więcej powiem sama, tym mniej historii dopiszą".

Na tegorocznej imprezie Poplisty RMF para pojawiła się wspólnie. Zakochani nie szczędzili sobie wtedy czułości, a piosenkarka wprost emanowała kobiecością.

W najnowszym numerze magazynu Flesz pojawił się wywiad z Halinką, w którym artystka szczerze opowiada o swoim wybranku. Okazuje się, że jest od niej sporo starszy, co akurat było dla niej jego zaletą:

- Mamy wspólny muzyczny świat. Poza tym - także wspólne korzenie, bo jesteśmy z Zaolzia. Mamy to samo poczucie humoru. I jeszcze jedna rzecz: dzieli nas 17 lat różnicy, tyle też było między moimi rodzicami, którzy byli dla mnie wzorem małżeństwa. Może to jest jakaś tajemnica i klucz do szczęścia?

Poinformowała też, że Leszek ma troje dzieci, a widok rodziny, jaką tworzy wywarł na niej bardzo pozytywne wrażenie:

- Do tej pory nie ma prawdziwych informacji o Leszku. Na przykład na jednym ze zdjęć jego syn trzyma w ramionach dziecko, więc stwierdzono, że Leszek ma wnuczkę. A tak naprawdę ma troje dzieci: 26-letniego syna Michała, 21-letnią córkę Magdalenę i 5-letniego synka Tobiasza, który właśnie wtedy był na zdjęciu. Kiedy ich poznałam, byłam pod wrażeniem tego, jaką są fajną rodziną.

Czyżby Halinie do tej pory brakowało rodzinnego klimatu?

Partner Haliny Mlynkovej jest od niej dużo starszy i...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!