Paskudzka i Rubik o miłości

przejdź do komentarzy

Tylko nam zdradzili swoją szczególną chwilę.

piotr rubik piotr rubik/ © KAPiF
Z Agatą Paskudzką i Piotrem Rubikiem udało nam się porozmawiać o pięknie i ważnych chwilach w ich życiu.

Kozaczek: Czym dla jednej z najpopularniejszych par w Polsce jest piękno?

Agata Paskudzka: Najważniejsze jest to codzienne piękno. To miło rozpoczęty dzień, ładna pogoda i miło zakończony dzień. Taki czas, kiedy obok jest ktoś bliski.

Piotr Rubik: Piękno jest w ludziach. Czasami się ujawnia się zupełnie przypadkiem, czasami potrafimy się wznieść na wyżyny. Chociażby, kiedy ludzie jednoczą się, aby komuś pomóc. Dzięki temu, co robię, dzięki muzyce wyzwalam w ludziach emocje, dzięki którym są dla siebie lepsi i to daje mi największą satysfakcje. To chyba jest dla mnie piękno.

K.: Wspomnieliście o tym codziennym dniu. Każdy ma jednak gdzieś w pamięci jakąś szczególną chwilę, taką, której się nie zapomina.

A.P.: Jest taka chwili, która utkwiła mi na zawsze we wspomnieniach. To wyznanie pewnej rzeczy przed finałem miss Polonia.

P.R.: To prawda. Jest taki szczególny moment, kiedy Agata ukazała mi się, jako kobieta zjawiskowa. To było na zgrupowaniu Miss Polonia. Ona mierzyła suknię Ewy Minge i tak na pożegnanie mi delikatnie pomachała ręką. To mi utkwiło bardzo w pamięci, ponieważ to dało taki znak, że wszystko się ułoży po mojej myśli.

K.: I jak widać był to proroczy znak. Może pomogła suknia Ewy Minge. Zresztą często jest poruszana kwestia Waszego wyglądu. Jedni krytykują, inni doceniają.

A.P.: Miło mi, że ktoś docenia to, co zakładamy. Nie znamy się jednak na modzie, kierujemy się jakąś intuicją i tym, co jest akurat czystego w szafie. Osobiście nie śledzę trendów. Coś się spodoba pasuje, jest rozmiar- kupuje. Wiem, że zainteresowanie wzbudziły moje buty, ale z nimi było tak jak z każdą inną rzeczą. Po prostu mi się spodobały.

K.: Nie każdy jednak nosi buty od Chanel. Czy to zasługa narzeczonego, on tak rozpieszcza?

A.P.: Oj tak, bardzo. Pozwala na różne szaleństwa, choć ja nie wpadam w zakupoholizm. Doceniam rzeczy estetyczne.

K.: A co dla Piotra Rubika jest piękne?

P.R.:Piękny zawsze będzie dla mnie Kuba Wojewódzki. Na poważnie ciężko powiedzieć, Agata będzie zawsze dla mnie piękna. Może to zabrzmi banalnie, ale to najprostsze wyznanie płynie z głębi mnie.

K.: Kiedy, więc tak oczekiwany przed wszystkich ślub?

A.P.:Tego nie zdradzę. Mogę tylko powiedzieć, że niedługo. Nie zamierzamy wyjeżdżać zagranicę. Jestem tradycjonalista, więc zostaniemy w kraju.

K.:Obrączki już kupione, a suknia?

A.P.: Jeszcze nie jest wybrana, ale jak każda dziewczyna mam już pewien pomysł. Jaki? Tego nie mogę przy Piotrze zdradzić.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!