Patricia Houston o szczegółach śmierci Whitney

przejdź do komentarzy

To makijażystka znalazła piosenkarkę martwą w wannie.

whitney houston whitney houston/© PR Photos
Temat śmierci Whitney Houston wciąż nie został wyczerpany. W niedzielę Oprah Winfrey przeprowadziła wywiad z członkami rodziny gwiazdy.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Jedną z nich była Patricka Houston, szwagierka piosenkarki, ale też jej przyjaciółka i menedżerka.

Patricia opowiadała o feralnym dniu, gdy dowiedziała się o śmierci Whitney.

- Szłam przez korytarz, gdy usłyszałam krzyk - wspomina. - Byłam w drodze do jej pokoju. Wcześniej dzwoniła do mnie dwa razy i chciałam się z nią zobaczyć. Na korytarzu usłyszałam krzyki i zobaczyłam upadającą na kolana fryzjerkę (Mary).

- Ujrzałam, jak makijażystka też upada na kolana. Wiedziałam, że coś jest źle. Byłam po prostu cała sztywna. Kiedy weszłam, powiedziałam, żeby zadzwoniła na pogotowie. Zbliżyłam się do rogu, w którym Mary stała przy drzwiach. Krzyczała: "O Boże!". Powiedziałam jej, żeby się uspokoiła. Kiedy weszłam do pokoju, zobaczyłam Raya (ochroniarza), który usiłował reanimować [Whitney], aż był wyczerpany. "Próbowałem" powiedział. Aż tchu mu brakowało. Tak bardzo zrobiło mi się go żal...

Patricia dodała, że Whitney była w wannie. Na jej twarzy malował się spokój.

- Była w wannie - wspomina. - Nie wiem, jak się tam znalazła. Musieli ją wyciągnąć i usiłowali reanimować.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni poprosili, by szwagierka gwiazdy opuściła pokój.

- Nie mogłam jej zostawić. Powiedziałam, by mnie nie dotykali. Zobaczyłam, że przykrywają ją i wiedziałam, że to już koniec. Patrząc na nią wciąż nie mogłam w to wszystko uwierzyć.

W opublikowanych wcześniej fragmentach wywiadu Patricia opowiada, że można było spodziewać się takiej śmierci, choć Whitney zaczęła wychodzić na prostą, a ostatnimi czasy "sprawy naprawdę miały się lepiej". Dlatego tragiczna wiadomość tym bardziej wstrząsnęła rodziną. Nikt chyba nie jest tak naprawdę przygotowany na takie wieści.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!