Patrycja Markowska o swojej słabości do alkoholu

przejdź do komentarzy

"Kilka momentów było naprawdę bardzo trudnych".

patrycja markowska patrycja markowska/© KAPiF
O tym, że alkohol i narkotyki są na porządku dziennym w życiu wielu gwiazd i celebrytów, nikogo nie trzeba przekonywać. W wywiadzie dla RMF Patrycja Markowska wyznała, że i ona ma słabość do alkoholu.

Z tymi używkami bywa ciężko. Ja też walczę ze słabościami. Z narkotykami nie miałam aż takich przeżyć, choć nie mówię, że nie próbowałam. Ale jeśli chodzi o alkohol, to w ogóle myślę, że w naszej rodzinie jest go za dużo i jestem genetycznie obciążona miłością do alkoholu. Nie mogę absolutnie powiedzieć niczego złego, ale kilka momentów było naprawdę bardzo trudnych - powiedziała piosenkarka.

Czytałam ostatnio ankietę "Kiedy można powiedzieć, że jesteś alkoholikiem", no i ze trzy pytania mocno mnie zastanowiły. - wyznała Markowska. - I muszę przyznać, że kilka odpowiedzi miałam takich, które wskazywały, że jakiś tam problem jest. Ciężko jest porównywać się z ludźmi naprawdę uzależnionymi, ale wiem, że muszę uważać na tę kwestię - powiedziała wokalistka.

Markowska dodała, że w pionie udaje się jej trzymać głównie dzięki rodzinie - piosenkarka jest związana z aktorem, Jackiem Kopczyńskim, mam też 3-letniego synka.

Czytajcie więcej: Wiśniewski: Żona ma dawać mężowi. Plus rączka jako bonus

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!