Patrycja Paj±k w obronie Rihanny: Wstyd, Polaczki je...ne

przejdĽ do komentarzy

"Cholernie wkurza mnie to Polskie narzekanie na wszystko..."

patrycja paj±k patrycja paj±k/© Kapif
Pobyt Rihanny w Polsce i jej występ wzbudził wiele skrajnych emocji. Jedni byli zachwyceni inni całkowicie rozczarowani. Zewsz±d pojawiły się głosy krytyki zawiedzionych fanów, którzy nie tego spodziewali się pod swojej idolce.

Patrycja Paj±k stanęła w obronie Rihanny i na swoim Facebooku w ostrych słowach wypowiedziała się co s±dzi o zachowaniu swoich rodaków:

"Rihanna najebana"- to chore ze polacy traktuja osoby publiczne niczym marionetki ktore nie maja prawa funkcjonowac jak normalni ludzie...Przeciez picie alkoholu nie jest dla wiekszosci z Was obce! ale kiedy zdarzy sie takiej osobie jak Rihanna robicie z tego jakis cyrk niemal na miare wyboru Papieza...!koncert tez Waszym zdaniem byl niewypalem wiec zamiast sie nad tym rozdrabniac nie kupujcie biletu na nastepny! Cholernie wkurza mnie to Polskie narzekanie na wszystko, tutaj widzi i zapamietuje sie tylko zle rzeczy a ludzie uwazaja sie za krytykow, ktorzy moga bezkarnie zrownac z gownem kazdego jakby sami nie mieli nic na sumieniu! Wstyd...."Polaczki jebane" (pisownia oryginalna)

Co Wy na to?


Patrycja Paj±k w obronie Rihanny: Wstyd, Polaczki je...ne

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!