Patrycja Wojnarowska powiększy sobie pupę na wizji! VIDEO

przejdź do komentarzy

"Chcę mieć brazylijskie pośladki".

patrycja wojnarowska patrycja wojnarowska/©KAPiF, Newseria
Choć pupa Patrycji Wojnarowskiej za sprawą kontrowersyjnej kreacji na imprezie Playboya była już słynna w mediach, to i tak gwiazda postanowiła nam o niej przypomnieć. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle wyznała właśnie, że zamierza powiększyć pośladki na wizji:

– Projekt nazywa się „Zmiana wizerunku” i jego główny celem będzie powiększenie moich pośladków. Obecnie jestem przed konsultacją z lekarzem, podczas której będziemy dobierać odpowiednie implanty do mojej figury. Pan doktor wszystko mi wytłumaczy, a następnie będę podejmować decyzję.


Jaki efekt jej się marzy? Coś na wzór siedziska Kim Kardashian?

– Chciałabym mieć brazylijskie pośladki, a czy osiągniemy taki efekt, dowiem się w przyszłości. Staram się nie przedobrzyć, bo to jest naprawdę cienka granica, a wyniki są bardzo widoczne. Zawsze marzyłam o bardziej kobiecych kształtach, niestety, natura obdarzyła mnie inaczej. Jeżeli można więc coś poprawić w swoim wyglądzie to czemu nie. Ludzie mogą negować takie zabiegi, ale uważam, że jeżeli człowiek czuje się dobrze w swoim ciele, nawet delikatnie zmieniony, to wyłącznie jego sprawa.


Wygląda na to, że Patty mocno się rozkręca. Jakiś czas temu zdradziła, że będzie prowadziła swój autorski projekt w Telewizji Warszawa zatytułowany Wojna według Wojnarowskiej. Zdjęcia będą kręcone w Afganistanie.

Czym jeszcze nas zaskoczy?Patyrcja Wojnarowska powiększy sobie pośladki na wizji!VIDEO

Duże pośladki gwiazd - kliknij tutaj:
Patrycja Wojnarowska powiększy sobie pupę na wizji! VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!