Patrycja Wojnarowska uważa się za lepszą od Dody

przejdź do komentarzy

W konkursie: kto pokaże więcej?

patrycja wojnarowska patrycja wojnarowska/© Kapif
"Gwiazda odsłoniętej pupy" Patrycja Wojnarowska od kilku dni jest tematem numer jeden w mediach. Na temat skandalistki wypowiedziały się już inne "gwiazdy", które, przy okazji nagłośnionej sprawy, chcą również przypomnieć o sobie.

Patrycja w rozmowie z Super Expressem otwarcie przyznaje, że pupę pokazała aby zwrócić na siebie uwagę mediów, choć jednocześnie zaznacza, że ma świetny warsztat i chciałaby to wreszcie pokazać, dlatego czeka na propozycje, szczególnie filmowe...

Wojnarowska jest dumna z celowo odsłoniętego tyłka i szumu jaki udało jej się zrobić. Uważa nawet, że jest w tym lepsza od samej Dody, która próbuje szokować, nie robiąc nic więcej:

- ...Takiego jak mój skandalu, chyba jeszcze nikt nie zrobił w polskim show-biznesie. Mnie i Dodę różni jedna rzecz, oczywiście mocne wejście i umiejętne rozgrywanie, tak to mamy wspólne, ale ja jeszcze mam warsztat aktorski i tak naprawdę dopiero zaczęłam to rozgrywać i chciałabym to poprzeć moim talentem. Doda póki co, na rozgrywaniu poprzestaje, nie słychać nic o jej nowych singlach, ja chcę żeby ludzie słyszeli o mnie, nie tylko ze względu na ten skandal.

No to się Dodzinka ucieszy... Czekamy na jej komentarz w tej sprawie.


Patrycja Wojnarowska uważa, że jest lepsza od Dody

Patrycja Wojnarowska uważa, że jest lepsza od Dody

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!