Paul Burrell - nie spałem z Dianą!

przejdź do komentarzy

Zaprzecza doniesieniom szwagra, jakoby był na każde zawołanie księżniczki.

paul burrell paul burrell/©PR Photos
Paul Burrell, który był lokajem rodziny królewskiej za czasów Diany, miał ponoć w 1993 roku wyznać swojemu szwagrowi Ronowi Cosgrove, że utrzymuje stosunki seksualne z księżniczką. Chwalił się też, że widział królową Elżbietę II nago.

Cosgrove przypomniał tę historię na łamach News of the world. Mówił, że robili to w sypialni, w łazience, wszędzie. Diana lubiła dominować - opowiada szwagier kamerdynera. Podobno lokaj przechwalał się również, że Diana wzywała go w środku nocy tylko po to, by uprawiać z nim seks. Była bardzo wymagająca i perwersyjna - miał opowiadać szwagrowi Burrell.

Po publikacji Burrell szybko zaprzeczył tym doniesieniom. Powiedział, że jest smutny i dotknięty stwierdzeniami Cosgrove’a. Że w historiach przez niego przytaczanych nie ma ziarenka prawdy, a on sam był pracowitym i profesjonalnym pracownikiem, który rzetelnie i dokładnie wypełniał swoje zadania.

Sam Burrell jest autorem dwóch bestsellerowych książek o Dianie. Zarobił na nich miliony. Jedną z nich zadedykował żonie i synom.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!