Paula Tumala w nowym numerze CKM

przejdź do komentarzy

W tym miesiącu również kalendarz CKM & BLACK na rok 2016.

ckm ckm/CKM
Dla wielu kultowy, przez wszystkich ceniony – wielki kalendarz ścienny CKM & BLACK na rok 2016 do kupienia tylko z tym numerem miesięcznika CKM!

Edycja na rok 2016 jest absolutnie wyjątkowa. Po pierwsze, w tym roku redakcja przygotowała kalendarz wspólnie z producentem napoju BLACK Energy Drink. Pozują w nim trzy zjawiskowe polskie dziewczyny: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg, i to one znalazły się również na okładce magazynu.

- Kalendarz BLACK Energy Drink to już tradycja, jaką co roku przygotowujemy dla naszych fanów. Seksowne ambasadorki BLACK tak przypadły do gustu wielbicielom marki, że w tym roku zdecydowaliśmy się na  współpracę z magazynem CKM i szeroką dystrybucję kalendarza. Współpraca ta zaowocowała bardzo energetyczną i bardzo zmysłową sesją zdjęciową, którą podziwiać będzie można na kartach kalendarza BLACK & CKM 2016. Zapewniam, że z naszym kalendarzem, każdy miesiąc 2016 roku będzie naprawdę wyjątkowy - powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.


A co w magazynie?

NA OKŁADCE:
Dziewczyny z kalendarza CKM & BLACK 2016.
Trzy gorące modelki, bohaterki naszego kalendarza: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg – nago!
 
WYWIADY:
Michał Materla
Przed walką stulecia w polskim MMA mistrz mieszanych sztuk walki opowiada CKM m.in. o kultowym wozie, którym jeździ podczas treningów w USA oraz raz na zawsze rozstrzyga kwestię, czy należy uprawiać seks przed walką.

Michał Probierz
Najsłynniejszy trener piłkarski w Polsce (dziś szkoleniowiec w Jagiellonii Białystok) mówi CKM o kulisach piłkarskiej ligi i nie tylko.

Przemek Kossakowski
Z podróżnikiem, twardzielem i dziennikarzem telewizyjnym rozmawiamy m.in. o tym, jak pogrzebano go żywcem.


W ŚRODKU NUMERU:

* Licencja na zarabianie
Tajemnice agenta 007, które pomogą ci ze zrozumieniem oglądać nowy film z Jamesem Bondem – Spectre

* Motoryzacja: Tako rzecze Clarkson. Choć Jeremy Clarkson opuścił program Top Gear, to pozostał złośliwy i kontrowersyjny jak zawsze! Na dowód fragmenty najnowszej książki legendarnego dziennikarza.

* Partnerstwo: Rwanie kulturalne
Prześmiewczy duet Make Life Harder doradza, jak kulturalnie podrywać kobietę. Uwaga, lektura tylko dla ludzi z poczuciem dużym humoru.

* Fukushima
Reportaż ze strefy zero wokół zniszczonej japońskiej elektrowni atomowej Fukushima, dokąd nie bez kłopotów dostał się wysłannik CKM.

* Gadżety "Made in China"
Prawie wszystko, co używamy, jest produkowane w Chinach. Ale Chińczycy robią nie tylko tani chłam, a też nowatorskie ciekawe gadżety – oto one.

* Męska kuchnia
Nóżki kurczaka to podstawa diety wielu facetów – więc naucz się je przyrządzać smacznie i ekstermalnie prosto.

* Fitness
Jeśli nie masz pod ręką sprzętu do trenowania, możesz zawsze zastąpić go... dziewczyną! Część druga sportowego poradnika CKM.

* Produkty roku
Przedmioty, które chcielibyśmy mieć, a niektóre nawet mamy.

* Męska moda
Ciuchy na początek zimy prezentuje blogger modowy Łukasz Podliński.Paula Tumala w nowym numerze CKM

Paula Tumala w nowym numerze CKM

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!