Paulina Krupińska radzi, jak poderwać chłopaka (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Na Sebastianie Karpielu zadziałało.

paulina krupińska paulina krupińska/KAPiF
Ma 27 lat, jest wyjątkowo piękna, prowadzi program o urodzie, chętnie pozuje na ściankach. Paulina Krupińska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego czasu zrobiło się o niej bardzo głośno. Piękność spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Jeśli wierzyć plotkom, para spodziewa się dziecka. Paulina zdradziła właśnie w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, jaki ma sposób na poderwanie mężczyzny. Najważniejszą rolę odgrywa spojrzenie:

– Spojrzenie przykuwa uwagę, dlatego reklamowany produkt łatwiej się sprzedaje. Ucząc się tego w modelingu, łatwo to było później przenieść na życie codzienne. Jeżeli ktoś mi się podobał, to chciałam utrzymać kontakt wzrokowy i ten wzrok był bardziej maślany, zupełnie inny niż kiedy się patrzy na osobę napotkaną na ulicy. Nie wykorzystywałam tej umiejętności w sposób perfidny. To było raczej na takiej zasadzie, żeby kogoś zaintrygować, zainteresować.


Co ważne, Paulina wzbudza zainteresowanie, ale uważa, że to on powinien wykonać pierwszy krok:

– Jestem staroświecka. Czekam, aż mężczyzna wykona pierwszy gest. Uważam, że rolą mężczyzn jest zdobywanie kobiet, a ja się temu poddaję.


Jak widać, to działa!

 
Paulina Krupińska radzi, jak poderwać chłopaka (VIDEO)

Paulina Krupińska radzi, jak poderwać chłopaka (VIDEO)

Paulina Krupińska radzi, jak poderwać chłopaka (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!