Paulina Sykut: Zawsze i wszędzie pożądam męża (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Gwiazda Polsatu opowiedziała o swoim małżeństwie.

paulina sykut-jeżyna paulina sykut-jeżyna/KAPiF
Zaczynała jako pogodynka, potem były castingi w różnego rodzaju talent show. Dziś jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Współprowadziła wiele imprez, razem z Maćkiem Rockiem prowadzi Must Be the Music, jest zapraszana na wiele eventów. Paulina Sykut-Jeżyna ma dobrą passę nie tylko w karierze, ale w życiu prywatnym. Prezenterka w 2011 roku wyszła za biznesmena, Piotra Jeżynę. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradziła, na czym zasadza się jej sukces w związku:

– Nie planujemy. Nie mówimy: „Dobrze, środa jest naszym dniem, idziemy na kolację”. My sobie robimy kolację, pijemy wino wtedy, kiedy mamy na to ochotę, albo robimy coś innego. Ważna jest spontaniczność. Bo kiedy byłby plan w związku, to szybko wdarłaby się nuda. Nie wyobrażam sobie siebie u boku kogoś innego albo kryzysu w moim małżeństwie. Zawsze i wszędzie pożądam mojego męża. Można to wielorako zrozumieć, ale właśnie chodzi mi o wielopłaszczyznowość tego pojęcia.


Paulina uważa, że w obecnych czasach ludzie zbyt szybko poddają się w walce o miłość:

– Ludzie radzą sobie z takimi małymi kryzysami na wiele sposobów. Warto próbować, niestety niektórzy sobie odpuszczają i później się rozstają, co jest przykre. Warto trwać w dobrych związkach, bo kiedy jest uczucie, to ludzie nie pozwalają sobie na odejście.


Trudno się nie zgodzić?

 
Paulina Sykut: Zawsze i wszędzie pożądam męża (VIDEO)

Paulina Sykut: Zawsze i wszędzie pożądam męża (VIDEO)

Paulina Sykut: Zawsze i wszędzie pożądam męża (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!