Paulina Zmudczyńska-Rabczewska: Nie chcę pieniędzy Dody

przejdź do komentarzy

Siostra Doroty po raz pierwszy wypowiada się na wizji.

paulina zmudczyńska rabczewska paulina zmudczyńska rabczewska/Na językach
Parę miesięcy temu Polska dowiedziała się, że Doda ma nie tylko przyrodniego brata, ale i przyrodnią siostrę, Paulinę. Dziewczyna ma 13 lat i jest owocem romansu ojca piosenkarki. Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda, ani co myśli o zamieszaniu wokół swojej osoby. W programie Na językach wypowiada się publicznie po raz pierwszy. wyznała, że nie zamierza w żaden sposób czerpać korzyści finansowych ze swojej sławnej siostry.

- Ona nie powinna tutaj pomagać, no bo po co? Ma swoje pieniądze i to są jej pieniądze. Ja jej pieniędzy nie chcę i jakoś sobie poradzę w życiu – powiedziała siostra Dody.

- Nie chcę od ciebie żadnych pieniędzy! - dodała dobitnie.

Co Doda ma do powiedzenia na temat swojej siostry? Niewiele. Całą winą za romans obarcza matkę Pauliny, pisząc na swoim facebookowym profilu, że "chciała zniszczyć cudzą rodzinę, rozkładając nogi przed nie swoim mężem":

"Eh... widzę ,że temat "13-letniej siostry" bije się o podium z "radomską wigilią". Wypowiem się pierwszy i ostatni raz. Z racji tego, że szkoda mi moich starszych rodziców, przechodzą przez piekło przed świętami:( Na pytanie czy "Zamierzam pomóc przyrodniej 13-letniej siostrze finansowo i jej matce?" odpowiadam - A czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie, chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca? Nie. Śmiejąc się w moje i mojej matki oczy usiłowała rozbić małżeństwo moich rodziców, a w ostateczności zakończyło się jej własne. Co za pech. Naturalnie można powiedzieć, że to nie wina dziecka, że jego matka rozkładała nogi przed nie swoim mężem, ale przecież ma to, czego sama chciała... a KARMA WRACA! Kocham swoich rodziców nad życie, rozumiemy swoje błędy i potrafimy sobie wybaczać, ale od tamtych osób się odcinam. Cóż ja mam czuć do "kobiet", które chcą zniszczyć cudzą rodzinę? To musi kiedyś do nich wrócić:( Życzę Wam abyście nigdy takiej osoby na drodze swojej nie spotkali:)"

Zapowiedź nowego odcinka Na językach z udziałem Pauliny zobaczycie tutaj.

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska: Nie chcę pieniędzy Dody

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska: Nie chcę pieniędzy Dody

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska: Nie chcę pieniędzy Dody

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska: Nie chcę pieniędzy Dody

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!