Paulla w nowym show, Rosati wielką gwiazdą jest

przejdź do komentarzy

Czyli plotki z ostatniego tygodnia.

weronika rosati weronika rosati/© KAPiF
Isabel kłóci się z Marcinkiewiczem! Podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów dotąd tak bardzo w sobie zakochani - Kazimierz Marcinkiewicz i jego żona Isabel - posprzeczali się i zamiast świętować
ostatnie dni karnawału, opuścili lokal. Paparazzi widzieli, jak wściekły Marcinkiewicz zostawia żonę samą na pustym chodniku i odchodzi. Czyżby węzeł małżeński okazał się dla tych dwojga początkiem końca? Zdjęcia małżonków znajdziecie tutaj.

Pierwszy show z Paullą, jako uczestniczką, już wkrótce na antenie Polsatu. Telewizja chce walczyć o widzów z TVN. Ten ma swój Taniec z gwiazdami, Polsat będzie miał Tylko my dwoje. Kogo jeszcze zobaczymy w nowym programie? Dowiecie się tutaj.

Weronika Rosati najwyraźniej ma o sobie wysokie mniemanie. W końcu jest gwiazdą! Ostatnio aktorka postanowiła udowodnić swą wyjątkowość na warszawskim lotnisku. Uznała widać, że jej procedury nie obowiązują i gdy obsługa nakłaniała ją do rutynowej kontroli, zaczęła się awanturować. Szczegóły tutaj.

Lady Gaga z najgorszą odmianą trądziku? Na szczęście to tylko nowa, wystrzałowa stylizacja. Zdjęcia piosenkarki znajdziecie tutaj.

Nowe ciacho Madonny pobudziło wyobraźnię kobiet. Większość uznała, że nowe bożyszcze jest jeszcze seksowniejsze i bardziej ponętne od samego Jesusa Luza. Kilka naprawdę gorących zdjęć modela znajdziecie tutaj.

Piersi Pameli Anderson mogą się kojarzyć z różnymi rzeczami. Są tacy, którym dwa skarby celebrytki przywodzą na myśl... pupę! Faktycznie, gdy patrzy się na te zdjęcia, można się pomylić...

Grzegorz Miecugow ma na swoim sumieniu niemałe grzeszki! Przy okazji urodzin jego programu Szkło kontaktowe na światło dzienne wychodzą różne dziwne
rzeczy z przeszłości dziennikarza. Ostatnio okazało się na przykład, że Miecugow... zsikał się na kanapę pewnej nobliwej pani... Więcej dowiecie się tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!