Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską

przejdź do komentarzy

"Ciężko mi jest o tym mówić..."

paweł małaszyński paweł małaszyński/© KAPiF
Paweł Małaszyński (39 l.) był gościem programu Republika Gwiazd w TV Republika. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat jednego z filmów, w którym aktor występował u boku Anny Przybylskiej. Nie sposób było pominąć milczeniem ten wątek. Małaszyński zaczął wspominać przyjaciółkę:

- Rzeczywiście gdzieś bardzo mocno wewnętrznie przeżyłem śmierć Ani, to była tak cudowna, pozytywna osoba... - powiedział. Po czym zapytał dziennikarkę, czy znała aktorkę.


- Nie - odparła prowadząca wywiad.

Małaszyński kontynuował:

- Jeżeli poznałaś Anię Przybylską i rozmawiałaś z nią 15, 20, 30 minut, to nie chciałaś, by odchodziła. Zawsze chciałaś, żeby była blisko ciebie, miała fantastyczne poczucie humoru. Myśmy się bardzo szybko zaprzyjaźnili, złapaliśmy bardzo dobry kontakt. I rzeczywiście to jest... Życie jest nie fair absolutnie w tym przypadku. Ciężko mi jest o tym mówić, dlatego że bardzo gdzieś to wewnętrznie, prywatnie przeżyłem i bardzo często o Ani myślę patrząc na moje dzieci. Nie wiem dlaczego. Była taką fenomenalną iskierką, takich osób na swojej drodze spotyka się bardzo bardzo rzadko - tak pozytywnie nastawiona do życia i tak kochała swoje dzieci, całą rodzinę. To była osoba, która uwielbiała życie, uwielbiała uśmiech i wszystko widziała tylko w pozytywnych kolorach.


Aktor zdradził także, dlaczego od dwóch lat nie wystąpił w żadnym filmie - ani serialu, ani w produkcji kinowej:

- Nie dostaję ciekawych propozycji, nie będę grać tylko po to, żeby grać i podtrzymywać swoją popularność, czy tam walczyć o coś, czego nie mam. Nie marnuję tego czasu na graniu w byle czym i tylko dla pieniędzy na przykład - stwierdził.


Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj.Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską


Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską

Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską

Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską

Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!