Pazura związany na poważnie z 20-latką

przejdź do komentarzy

Marzy o ślubie i dzieciach?

cezary pazura cezary pazura/© KAPiF
Cezary Pazura, mimo rozstania z (byłą) żoną, Weroniką, zawsze serdecznie się o niej wyrażał i bronił na łamach prasy. Weronika nie ukrywała, że nadal tęskni za aktorem.

Wszyscy, którzy patrzyli na zdjęcia Pazury z coraz to innymi kobietami, uważali, że aktor chce sie po prostu wyszaleć i cieszyć wolnością. Tak samo myśleli o romansie z 20-letnią (dwa lata starszą od jego córki!) Miss Małopolski Hair 2007, Edytę Zając (więcej informacji i zdjęcia tutaj). I, jak się okazuje, racji nie mieli.

Znajomi nowej partnerki aktora podkreślają, że nie jest ona "laseczką z dyskoteki".

- To bardzo spokojna i poważna, jak na swój wiek, młoda kobieta - mówi jej znajoma. - Doskonale wie, czego chce od życia i trzyma się tego. Psychicznie dałabym jej 27, 28 lat. Studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, pochodzi z dobrej rodziny. Umie zajmować się domem i opiekować mężczyzną.

Osoba z managementu aktora mówi, że on też bardzo poważnie traktuje ten związek. Razem wyremontowali dom, zamieszkali, ale podobno szukają czegoś mniejszego tylko dla siebie. Mówią nawet głośno o tym, że marzą o wspólnych dzieciach.

Twoje Imperium wróży nawet ślub. Ale, jak to mówią, poczekamy, zobaczymy.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!