Peaches Geldof PRZEDAWKOWAŁA HEROINĘ?

przejdź do komentarzy

Wyciekły wyniki badań toksykologicznych.

peaches geldof peaches geldof/© Fame/Flynet
Są już wyniki badań toksykologicznych Peaches Geldof. Times of London podaje (powołując się na inspektora Paula Fotheringhama), że przyczyną zgonu 25-latki było przedawkowanie heroiny.

Oficjalny komunikat w tej sprawie ma się ukazać w najbliższych godzinach - ogólnikowe informacje podawane przez media wyciekły do prasy wcześniej.

Jak pisze portal TMZ, nie są znane źródła przecieku, ale przedstawiciele organów odpowiedzialnych za ich wcześniejszą obecność w mediach, są wściekli.

Peaches została znaleziona martwa w domu, w którym mieszkała z mężem, Thomasem Cohenem i dwoma synami 7 kwietnia.

Pierwsze oględziny nie dały powodów do snucia przypuszczeń, że Peaches brała narkotyki. Śmierć opisywano jako "nagłą" i "w niewyjaśnionych okolicznościach". W chwili śmierci z celebrytką był jej młodszy syn, Phaedra. Starsze dziecko przebywało z ojcem poza domem.

W podobnych okolicznościach zmarła matka Peaches. Paula Yates przedawkowała heroinę w 2000 roku. Była przy niej wtedy 4-letnia córeczka, Tiger Lily.

Przyjaciele Peaches utrzymywali, że dziewczyna była czysta odkąd zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem. Niewykluczone, że Geldof faktycznie sięgnęła po narkotyk po długiej przerwie. Organizm odzwyczajony od trucizny mógł zareagować drastycznie nawet na małą jej dawkę.


Peaches Geldof PRZEDAWKOWAŁA HEROINĘ

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!