Peaches Geldof zmarła z PRZEMĘCZENIA?

przejdź do komentarzy

Organizm nie wytrzymał ciągłego wyczerpania.

peaches geldof peaches geldof/© PR Photos
Peaches Geldof już po urodzeniu pierwszego dziecka wyglądała jak cień samej siebie. Gdy zaszła w drugą ciążę, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, ale nikt nie przypuszczał, że ta młoda dziewczyna osieroci swoje dzieci mając zaledwie 25 lat. Geldof osierociła dwóch małych synów - prawie 2-letniego Astalę i niespełna rocznego Phaedrę.

Póki co okoliczności śmierci Peaches nie są znane. Wiadomo, że wykluczono morderstwo.

Policja na razie milczy. Już teraz pojawiają się jednak spekulacje dotyczące powodu tej nagłej śmierci.

Geldof, która w ostatnim wywiadzie mówiła o swoim trudnym macierzyństwie, niemal nie rozstawała się z synami. Sama wychowywała się głównie u boku niani, dlatego zarzekała się, że "nigdy nie zostawi swoich synów".

Rzeczywiście, ona i jej synowie byli niemal nierozłączni. Peaches sypiała z nimi w jednym pokoju, każdego z nich długo karmiła piersią.

Przyznała, że zdarza jej się płakać z powodu silnego zmęczenia i bezradności.
Pomagała jej teściowa, Sue Cohen, mąż Tom też bardzo angażował się w wychowywanie dzieci, jednak Peaches większość obowiązków brała na siebie.

Mówi się zatem, że wycieńczenie było prawdopodobnym powodem śmierci, a nie narkotyki (bliscy twierdzą, że Peaches od długiego czasu pozostawała "czysta").

Geldof dowiedziała się mając 13 lat, że będzie miała trudności z zajściem w ciążę - cierpiała na zespół policystycznych jajników. Później zaszła w ciążę, lecz była to ciąża pozamaciczna. Miało to miejsce w 2010 roku, zanim związała się z Tomem Cohenem, ojcem jej dwóch osieroconych synków.

- Płakałam całe dnie, choć wiedziałam, że nie było szans na urodzenie dziecka - mówiła.


Kiedy w końcu zaszła w ciążę, długo zwlekała z pójściem do lekarza, choć miała wszelkie objawy. Nie wierzyła jednak, że mogłaby zostać mamą. Wspomniała, że poczuła wówczas natychmiastową, silną miłość do dziecka, jakie w sobie nosiła.

- Wiedziałam, że urodziłam się by być matką. Po prostu moje dziecko czekało na właściwy moment, aż ja sama też będę na nie gotowa - powiedziała.


Szkoda, że była matką tak krótko.

Peaches Geldof zmarła z PRZEMĘCZENIA?

Peaches Geldof zmarła z PRZEMĘCZENIA?

Peaches Geldof zmarła z PRZEMĘCZENIA?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!