Pelleve - lifting bez skalpela

przejdź do komentarzy

Pięknego Nowego Roku! Spełnij życzenie swojej skóry z Pelleve.

pelleve pelleve/Grupa LUX MED
Lifting bardzo długo nie mógł obejść się bez skalpela. Dlatego też, by wygładzić zmarszczki zaczęto stosować różnego rodzaju wypełniacze z kwasem hialuronowym na czele. Od niedawna jednak dzięki niechirurgicznej metodzie Pelleve, która wykorzystuje fale radiowe nastąpił przełom w dziedzinie nieinwazyjnego ujędrnia skóry. Niewątpliwą zaletą tej metody jest fakt, że zapewnia ona poprawę wyglądu skóry, jej lepsze napięcie i efekt odmłodzenia.

Zabieg Pelleve nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego. Jego dużym atutem jest wysoki poziom kontroli osiąganych efektów. Stosując Pelleve nie ma potrzeby wykonywania nacięć, dzięki czemu po zabiegu nie występują krwawienia, siniki czy też blizny. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu. Fale radiowe w przeciwieństwie do światła lasera okazały się dużo bardziej bezpieczną i zdecydowanie mniej inwazyjną techniką odmładzania
Nasz wiek najczęściej zdradza skóra szyi oraz dekoltu i Pelleve jest właśnie idealną metodą do odmłodzenia tych delikatnych części ciała. Zastosowanie zabiegów z wykorzystaniem fal o częstotliwości radiowej może być jednak bardzo szerokie i obejmować m.in.: znamiona starcze, znamiona barwnikowe, brodawki skórne, małe czerwone poszerzenia żylne na twarzy, uszkodzenia skóry spowodowane przez słońce, nieregularności powierzchni skóry. Ponadto fale radiowe stosuje się do ujędrniania ramion, brzucha, ud, pośladków oraz piersi. Warto zaznaczyć, że efekty zabiegu są w pełni naturalne, a nasza twarz zachowuje swe charakterystyczne rysy. Jedyne co się zmienia to nasz wygląd i co za tym idzie ogólne samopoczucie.

Zabiegi metodą Pelleve są wykonywane w Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala Grupy LUX MED w Warszawie.

Więcej informacji tutaj.

Przed: | Po:Przed:Po:Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!